+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Okulda zorunlu olan resim ve müzik hakkında sorularım var Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. thememoli
  Üye
  Reklam

  Okulda zorunlu olan resim ve müzik hakkında sorularım var

  Reklam

  Okulda zorunlu olan resim ve müzik hakkında sorularım var Mumsema İnternet'ten öğrendiğime göre bazı müzik ve bazı resimler caiz değilmiş. Okullarda da müzik ve resim dersleri zorunlu, ve bizim okulumuzdaki derslerde yaptırılan bazı resim veya çaldırılan bazı müzikler caiz değil. Derslere girmeyeyim desem 1 derse geç kalınca geç kağıdı aldırıyorlar bu yüzden yarım gün yok yazılıyorsun, zaten 10 gün özürsüz süre var en fazla 19 derse giremem. O sırada da bir öğretmen beni sınıfta veya başka bir yerde görürse yandım, direk disiplin. Sizce ne yapmam gereklidir.

 2. Venüs
  Üye

  Cevap: Okulda zorunlu olan resim ve müzik hakkında sorularım var


  Reklam


  10/YÛNUS-12:İnsana bir sıkıntı dokundu mu, gerek yan üstü yatarken, gerek otururken, gerekse ayakta iken (her hâlinde bu sıkıntıdan kurtulmak için) bize dua eder. Ama biz onun bu sıkıntısını ondan kaldırdık mı, sanki kendisine dokunan bir sıkıntı için bize hiç yalvarmamış gibi geçer gider. İşte o haddi aşanlara, yapmakta oldukları şeyler, böylece süslenmiş (hoş gösterilmiş)tir.

+ Yorum Gönder