+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İdrardan sonra beklememe rağmen akıntı kesilmiyor ve mezi gelmiş zannediyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. qqwe55
  Üye
  Reklam

  İdrardan sonra beklememe rağmen akıntı kesilmiyor ve mezi gelmiş zannediyorum

  Reklam

  İdrardan sonra beklememe rağmen akıntı kesilmiyor ve mezi gelmiş zannediyorum Mumsema Arkadaşlar benim büyük bir sorunum var sorunum şu;İdrardan sonra beklememe rağmen akıntı kesilmiyor ve mezi gelmiş zannediyorum sürekli temizleme ihtiyacı duyuyorum mezi gelecek diye korkuyorum ve bu yüzden lavaboda çok uzun sure kalıyorum Allah rızası için yardım edin. 2. imam
  Üye

  Cevap: İdrardan sonra beklememe rağmen akıntı kesilmiyor ve mezi gelmiş zannediyorum yardım edin.


  Reklam


  Bu vesvese ise aldırma ama gerçekten akıntı varsa buna çare doktordur biz sadece istibrayı tavsiye edebiliriz.

 3. qqwe55
  Üye
  Teşekkürler ama istibra yapmadan bekliyoruz ya orada bekliyorum akıntı kesilsin diye ama kesiliyor sonra buraya geliyor bende tuvalette çok uzun kalıyorum annem ve babam kızıyor bende biraz vesevese de var sanırım çünkü sürekli bakmak zorunda hissediyorum bakıyorum ıslaklık yok askerin ucunda bir sıvı yok ama bu hep böyle bir nevi kısır döngü gibi.

 4. Şema
  el-âsa limen âsa
  Efendimiz elbisesine su serperdi ki vesvese olmasın. Hangisi su damlası hangisi idrar belli olmasın.

  Hadis konusu burada: Abdestten sonra elbisenin eteğine su serpmek

 5. qqwe55
  Üye
  Şem'a hocam ben idrardan sonra kontrol sırasında (uzama var mi diye mezi)bakarken biraz abartiyorum var yok diye arada kalıyorum bende öyle su serpiyorum artık veya hiç takmamaya çalışıyorum.

+ Yorum Gönder