+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Online oyunda hile programı kullanmak günah mı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. qqwe55
  Üye
  Reklam

  Online oyunda hile programı kullanmak günah mı?

  Reklam

  Online oyunda hile programı kullanmak günah mı? Mumsema Arkadaslar ben Clah of Clans isimli oyunu oynuyorum.Normalde çok uğraşmak gerekirken bilgisayara bir program kursam bu program vasıtası ile çok zor biriktirebilecegim oyun parası kazanıyorum bunun için sadece bilgisayarın açık olması yeterli benim zamanımı harcamiyor. Benim yerime kendi kendine oynuyor bilgisayar bu caiz midir?


  Tabletten yazdığım için hata olabilir.

 2. Şema
  el-âsa limen âsa

  Cevap: Online oyunda hile programı kullanmak günah mı?


  Reklam


  Hile oyunda bile olsa caiz değildir günahtır.

 3. TAHARETTİN
  Üye
  Dinen son derece sakıncalı bi durum olabilir.Sen git goleme apostleye paramuna bileğinin hakkı ile kasan partinin yanına koxp partisı kur ordaki adam senin gıyabında "Allah belalarını versin !" dese haklımı haksızmı bi vicdanınla sorgula.Hele hele bide şöyle düşün cz de sen emeğinle oynuyorsun koxpçu seni koxp la kesse np ni alsa sen onun gıyabında ne dersin? Ama benim kendi görüşüm kimsenin olmadığı slotta belki günah olmayabilir.

 4. qqwe55
  Üye
  Cevap için teşekkürler ama bunda sadece benim önceden belirlediğimiz komutları bilgisayar kendi uyguluyor. Diğerleri zaman harcarken ben harcamiyorum tek fark bu.

+ Yorum Gönder