+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Psikolojik nedenle evlenememek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. NurIsik
  Üye
  Reklam

  Psikolojik nedenle evlenememek

  Reklam

  Psikolojik nedenle evlenememek Mumsema Arkadaslar,

  Ben insanlar icine ciktigim vakit bile bana bakan olursa SIKILIYORUM, kendimi insanlarin icinde rahatsiz hissediyorum. Hatte isyerindede bu böyle. Hep kendi basima yasadim bu zamana kadar, cünki ortalik bozuktu. Simdi evlenmek istiyorum. Görücü usülüne ciktim, ve aylarca SIKINTIYA girdim, geceleri uyamadim. Ben korkak degilim, fakat kendi kendimi zor idare ediyorum, zor ayakta duruyorum. Evlenmeye calistigimda, sosyal kapasitemin cabukca tükenip beni yiprattigini görüyorum.

  Bu durumda ne yapmam gerek? Burda bir psikologa gitsem, gevur ülkesindeyim, bana günah olan akil veriyorlar. Evlenmeye calissam, bu sefer isimden olacagim, o zamanda evlilik isi yatar.

  Ne yapmaliyim?

 2. Misafir

  Cevap: Psikolojik nedenle evlenememek


  Reklam


  Kardeşim yaşınızı bilmiyorum ancak benim de aynı sıkıntım var.bir çaresi şu olabilir.yaşamımız en fazla 60 veya 70 yıl ALLAH bilir.sabret ahiretin için çalış orda hayırlı bir huriyle evlenirsin.illa çocuk yetiştirmek istersen ailesi olmayan çok yavrular var tut birinin elinden yetiştir

 3. sanalulke
  Üye
  Biz iki elmanın yarısıyız diye evleniyorlar. Halbuki iki yarımdan tam olmaz. Sen ilk önce kendim tam ol ve sonra evlenmeyi düşün. Bir uzmandan yardım almanı ve çok okumanı tavsiye ederim.

+ Yorum Gönder