+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İfrit Nedir? İnsana Musallat Olur mu? Ve Olursa Neden Musallat Olur? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Aura
  Üye
  Reklam

  İfrit Nedir? İnsana Musallat Olur mu? Ve Olursa Neden Musallat Olur?

  Reklam

  İfrit Nedir? İnsana Musallat Olur mu? Ve Olursa Neden Musallat Olur? Mumsema Allah'ın selamı üzerinize olsun...

  Ben daha önce açtığım konularda psikolojik rahatsızlıklarımdan az çok bahsetmiştim fakat artık bana musallat olduğuna fakat nasıl bir varlık olduklarına dair bir bilgim olmadığı için artık araştırmaya başladım. Bilim metafizik ve parapsikoloji gibi terimlerle bahsediyor bu tür konulardan fakat ben artık bıktım Allah'ın sevgili kulları... İnanın 7 yıl oldu 2009'da ilk bilmeden değişik ritüeller yapmıştım fakat Rabb'imin benimle konuştuğunu sanıp yanılarak ritüeller yapmıştım. Akıttığım kanım, yaktığım ateş ve yaktığım kağıtlar bunun bir parçasıydı. O gece acile kaldırılmıştım ve hayal meyal hatırlarım; insanlar uyuşturucu komasında sanıp etrafımda başıma toplanmışlardı. Ve unutamadığım bir imtihanın başlangıcı oldu, doktorun o an hemşireye söyledikleri... Hala hatırlarım fakat burada açıkça anlatmak istemiyorum. İlk başta hastalığım Bipolar Bozukluk olarak teşhis edildi 2009 sonlarına doğru. 2012'den bu yana şizofreni türü olan Şizoaffektif Bozukluk tedavisi görmekteyim ve daha 1 hafta önce Epilepsi(Sara) teşhisi de konuldu çekilen Eeg(beyin filmi) sonucunda... Böyle nasıl anlatsam, ruhsal mental anımdayken aklımdan Allah'ı geçirince birkaç nesne sert bir şekilde yer değiştirerek hareket ederdi arada. Af edersiniz, duşta gusül abdesti alırken bile olmuştu bu... Daha yeni benzer sorunlardan muzdarip olan bir arkadaşıma Facebook'ta bir ekran görüntüsü alarak beni internet üzerinden tanımlayamadığım varlıkların rahatsız ettiğini artık canıma tak ettiği ve bardağı taşırdıkları için göstermek zorunda kaldım. ''Kardeşim bu resimde ... kelimeler bildirimlerimde var mı?'' yoksa ben halüsülasyon mu görüyorum?'' dedim ve o an arkadaşım ''Evet, bu resimde dediğinin aynısı yazıyor.'' dedi. Ve gerçek olduğunu biliyordum zaten. Korkmuyorlar gibime geliyor, daha doğrusu anlayamıyorum ve anlam veremiyorum. Kafanızda soru işareti oluşmasın; o an arkadaşımla özelden konuşurken şaka yaptığım bir kelime o arkadaşımın alakası olmayan bende ekli olan birisinden ''sayfa daveti'' olarak o şaka isminde ''sayfa ismi'' olarak geldi. Bunları gerçeklik payı olması için örnekler üretmeyin lütfen çünkü bu tür ve çok daha ağır şeyleri hep 2009'dan bu yana internet üzerinden genelde paylaşımlarla durum güncellemesi olarak görüyordum.

  Allah rızası için bana yardım edin. Bana istirham ediyorum farklı forum konularına yönlendirmeyin. Kısa ve geçici cevaplar vermeyin çünkü hayatta beni ayakta durmama tek vesile olan çok sevdiğim bir insanı öldürmem veya kendimi öldürmemle alakalı şeylerle bile rahatsız ediyorlar beni artık. Bana forum yöneticileri yardım etsin, ne olursunuz artık dayanamıyorum... Özel mesaj ile yardım etsinler, karıncayı bile incitemem ben... Allah rızası için olsun bu, istirham ediyorum yıldızların sayısınca...

 2. Şema
  el-âsa limen âsa

  Cevap: İfrit Nedir? İnsana Musallat Olur mu? Ve Olursa Neden Musallat Olur? Yardım Edin! Lütfen Okuyun!


  Reklam


  Cin musallatı vardır ama Öncelikle tıbbi yöntemleri ihmal etmemelisiniz. Son noktaya kadar tıp eşliğinde gidin. Daha sonra diğer yöntemlere başvurun.


+ Yorum Gönder
ifrit kimin ismidir,  ifrit neden musallat olur,  ifrit nasıl musallat olur