+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Avret yerindeki kıllar ne kadar uzun olursa gusle mani olur Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. can56
  Üye
  Reklam

  Avret yerindeki kıllar ne kadar uzun olursa gusle mani olur

  Reklam

  Avret yerindeki kıllar ne kadar uzun olursa gusle mani olur Mumsema 1)gusül abddestinde 1 defa agız ,burun vs almak farz mıdır?  2)istimna yaptım.sonra tuvaletimi yaptım.ilk önce banyomu yapıp abdest aldım.çıktıktan sonra peçetede meni çıktı mı bilmiyorum.çıksa bile gusulü tekrar almam gerekir mi?  3)avret mahallindeki kıllar ne kadar uzun olursa günah gusüle mani olur mu guslü bozar mı ?


  4)dün masturmasyon yapmıştım.bu günde kalktım kilodumda bir idrarla karışık hem sarı hem beyaz bir şey gördüm.çok fazla büyük değildi.görünüyordu çok da büyük değil çok da küçük değildi.kokuyordu.bu meni mi şimdi anlayamıyorum.acaba yatarkende çorabımı falan çıkarıyorum giysilerimi de.üşüttüğüm için mi böle oluyor anlamadım.bu mezi mi meni mi.bunun için ürolojiye bile gittim hap bile kullandım faydası hiç yok.ne yapacam ben.2-3 defa gittim bazıları psikolojik diyor.lütfen yol gösterin


  BİRDE LÜTFEN ALINTI OLMASIN MENİ VE MEZİYİ KARIŞTIRDIĞIM İÇİN SORUYORUM SADECE.DİĞER SİTELERDEN DE OKUDUM
  SİZLERDEN YORUM İSTİYORUM SADECE.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER....

 2. Tolga0506
  (Cezalı)

  Cevap: Gusulle ilgili


  Reklam


  1) Tam bilmiyorum ama sanırım farzdır. En iyisi tam olarak abdesti almaktır.

  2) Hayır, çünkü o sonradan çıkan mezidir ve mezi kendine çıkabilir. Boşalma sırasında fışkırarak çıkan "meni" gusül gerektirir. Yani mezi gusül gerektirmez!

  3) Bozmaz ama kessen iyi olur...

  4) O rüyada çıkan fazla menidir. Gusül gerektirir ve ergenlik çağındaysan olur diye biliyorum. Ayrıca mastürbasyon gibi değildir, insan sağlığına zararı olmaz.

 3. Misafir
  fazla meni ama arta kalanlar öbür gün çıkıyor.önceden gusül almıştım.hep bir daha mı alacam?

 4. can56
  Üye
  işte neden öle bu 18 yaşındayım.yaparken meni çıktı tamam bir kısmı çıktı ama bir kısmı organımın içinde kaldı meni.tuvaletimi yaptım guslumü aldım.sonra yattım sabah birazcık daha çıkmış kiloduma.ne yapmam gerekir peki bundan sonra.lütfen yol gösterin hep mi gusül alacağım????

 5. umutlucan
  Sadece ALLAH'a kul olun
  işte neden öle bu 18 yaşındayım.yaparken meni çıktı tamam bir kısmı çıktı ama bir kısmı organımın içinde kaldı meni.tuvaletimi yaptım guslumü aldım.sonra yattım sabah birazcık daha çıkmış kiloduma.ne yapmam gerekir peki bundan sonra.lütfen yol gösterin hep mi gusül alacağım????
  boşalma dan hemen sonra gusul alınmaz belli bir müddet beklenmeli ve idrar yapılmalıdır aksi taktirde meni kalır ve daha sonradan damla damla çıkabilir.

 6. Sabri
  Devamlı Üye
  ne yapmam gerekir peki bundan sonra.lütfen yol gösterin hep mi gusül alacağım????
  Yeni bir gusül almana gerek yok

 7. can56
  Üye
  son olarak şunu söylüyorum bunun cevabını alsam yeterli tam anlamadım.şimdi örneğin bugün yaptım istimna.bir kısmı çıktı.işte guslü aldım.diğer meni ise yarın yatarken sabah çıktı.arta kalan meni için tekrar guslül almama gerek yok öle değilmi ????? tek bununda cevabını alayım yeterli şimdiden

  bugün yaptım istimna.bir kısmı çıktı.işte guslü aldım.diğer meni ise yarın yatarken sabah çıktı.arta kalan meni için tekrar gusül almalı mıyım?

+ Yorum Gönder