+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Haklıda Olsak Anneyle Tartışmak Doğru Mu? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. EU9
  Üye
  Reklam

  Haklıda Olsak Anneyle Tartışmak Doğru Mu?

  Reklam

  Haklıda Olsak Anneyle Tartışmak Doğru Mu? Mumsema Az önce çok büyük bir tartışmaya girdim ailem ile

  Arkadaşlar az önce okadar sinirlendim ki aileme ailem senden hiç bir şey olmaz,hiç bir yeri kazanamazsın dedi.Ve bunu diyen kim biliyor musunuz ? Annem.Evet cidden annem bunu dedi.Bana hiç güvenmiyor o yüzden onu sevmiyorum.Ama bugün birazcık fazla abarttım.Annem senden hiçbir şey olmaz milletin kapısında sürünürsün anca dediği anda bende benden bir şey olsada sana bakmam zaten dedim.Ona bakmayacağımı söyledim sinirden.Ya elbette ki ozaman öyle düşünüyordum ama şimdi adam akıllı düşününce anneye bakmamak olmaz.Ya bunlar bir kenara sadece bu günahlardan kurtulmak için ne yapmam gerektiğini söyleyin lütfen.Yine anneniz o sizin özür dileyin diyecekseniz hiç yazmayın.Çünkü söylediklerimin ve yaptıklarımın çoğundan pişman değilim.En azından tartışmada konuştuğumuz şeylerin çoğundan

 2. Şema
  el-âsa limen âsa

  Cevap: Az önce çok büyük bir tartışmaya girdim ailem ile


  Reklam


  O annedir özür dile ve tevbe et

 3. AmiralBristol
  Devamlı Üye
  Bu kavganın sebebini iyice düşün. Hatalarını düzelt. Annenin gözüne gir. Sınav Zaman'larında manevi destek çok önemlidir.

+ Yorum Gönder