+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Mahrem sorular Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Mrpit542
  Üye
  Reklam

  Mahrem sorular

  Reklam

  Mahrem sorular Mumsema Tekrardan Selamlar. Mumsema hocam benim bi sorum vardı ama biraz mahrem olduğu için size özel mesaj veya başka bir şekilde özel olarak soru sorabilirmiyim acaba?

 2. mumsema
  aydınlatmaya devam...

  --->: Sorun cevap vereyim


  Reklam


  Alıntı Mrpit542 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Tekrardan Selamlar. Mumsema hocam benim bi sorum vardı ama biraz mahrem olduğu için size özel mesaj veya başka bir şekilde özel olarak soru sorabilirmiyim acaba?
  ve aleykumusselam
  maalesef mumsema.com da özel msj sistemi yok. bana www.yudumla.com da yollayabilirsin.
  yine ismim "mumsema" yada forumun en alt bölümünde iletişim bölümünden mail yolla

  Allaha emanet ol

 3. Sabri
  Devamlı Üye
  MAHREM KONULARDA SORULAR VE CEVAPLARI
  Sevişmek Ne Zaman Gusül Gerektirir

  Cinsel ilişki dışındaki sevişme ve oynamalardan dolayı guslün farz olması için, kadında aşırı bir heyecanın meydana gelmesi, bu heyecan sonucu göğüsten aşağıya doğru meninin ayrıldığını hissetmesi yahut sarı bir suyun akması gerekir. Erkeğin menisi beyaz ve kalın, kadınınki ise ince ve sarı renklidir.Kadınlarda sarı olmayan ve göğüsten geldiği hissedilmeyen sıvılar, yıkanmayı gerektirmez.  Sevişmede Bir Sınır Var Mıdır
  •Koca ile karısı arasında adet ve lohusalık hallerinde cinsi münasebette bulunma ile arka uzuvdan ilişki ve mazohizm-sadizm dışında hiç bir kesin yasak yoktur.

  •Bu sebeple bu haramların dışında ayıp-günah olacak hiçbir cinsel davranış tasavvur edilemez.


  •Üreme organından olmak şartıyla, eşler diledikleri gibi birleşebilirler. bu onların seçimine bağlıdır. Ancak Allah'ın Resûlü'nün sözlü sünnetine uyumluluğu dolayısıyla klasik şekil denilen kadının sırt üstü yatma şeklinin temel tercih olarak benimsenmesi uygundur.

+ Yorum Gönder