+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Evlilik niyeti ama.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. nahidee
  Üye
  Reklam

  Cevap: Evlilik niyeti ama..

  Reklam  Cevap: Evlilik niyeti ama.. isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Evlilik niyeti ama..
  İslam dışındaki tüm dinler yani hepsi lütfen çelişki yaratma

 2. Kaan Aykas
  Üye

  Cevap: Evlilik niyeti ama..


  Reklam


  İslam dışındaki tüm dinler Maşallah !
  İlk önce islam ne onu öğren
  İslam İbrahim AS ile başlayan onun dışında kuranda bahsedilen birçok resul ve kitap verilen nebiden sonra ki burda (hak - nur - Furkan - gerçeği batıldan ayıran diye ifade edilen kitaplar Tevrat-zebur incil ismen bizzat bahsedilir) den sonra Muhammed AS a kuran verilerek Müslümanlık yani teslimiyet ile son bulan bir bütündür.
  İslam dışındaki dinlerede örnek olarak putperestlik,yezidilik,Taoizm,budha,sabiler,Zeusa tapma,odine tapma,ateşe tapma,zerdüştlük vs. vs.

  Bilgin çok zayıf düşünmek istemiyorsun,Sohbetimizin içeriğinde gerekli olan argümanları ifade ettiğimi düşünüyorum.Daha fazla tartışmanın anlamı yok sen git kuranı okuma Allahın mesajını öğrenme hocan,sarıklın,cübbelin ne derse ona körü körüne iman et soru soranlarıda bildiğin şeylerle bilgilendir.
  Enam 116 : "Yeryüzündekilerin çoğuna uyarsan seni ALLAH'ın yolundan saptırırlar. Onlar ancak zanna uyuyorlar ve onlar sadece tahminde bulunup saçmalıyorlar"

 3. nahidee
  Üye
  Ben boyle biliyorum sana da anlattim sen konuyu carpittin sen bilirsin kimse kimsenin yukunu tasimaz kal selametle ....

 4. Kaan Aykas
  Üye
  Özür dilerim heyecana geldim biraz sert üslüpla yazdım selametle

 5. Misafir
  Allahin selamı uzerine olsun gonlu guzel ablacım.Bence evlenmeyi düşündüğünüz adama Allah hidayet versin ama bir kadının bir adamı hidayete erdirmesi çok zordur.Bunu yapmaya calisirken kendi inanciniza zarar verebilirsiniz.tecrübelerle sabittir.yinede siz bilirsiniz.Allah yardımcınız olsun ...

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12