+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Kıskançlığım yüzünden kapanmk ve açık kalmak arasınd kaldım Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. S.G
  Üye
  Reklam

  Kıskançlığım yüzünden kapanmk ve açık kalmak arasınd kaldım

  Reklam

  Kıskançlığım yüzünden kapanmk ve açık kalmak arasınd kaldım Mumsema bn namazımı kılıyorum oruç tutuyorum kuran okuyorum insanlara ve hayvanlara eziyet etmiyorum ve küçümsemiyorukapanmakta istiyorum ancak bnm ciddi düşündüğüm biri var ve bn çok kıskanç biriyim aşırıderece daha önceden yaşadığım güven kırıklıkları yüzünden kapandığımda tekrar üzülmekten korkuyorum sevdiği adam beni seviyo oda kapanmamı istiyo ama bn çok takıntılı biriyim ve bu konu yüzznden kafayı yicem bi önerisi olan varmı?

 2. nasih
  Üye

  Cevap: Kıskançlığım yüzünden kapanmk ve açık kalmak arasınd kaldım


  Reklam


  Allaha itaat et kana ki işlerini rast getirsin
  Kapan ve Allaha tevekkül et

  .Allah, sizi kendine davet ediyor, size kulluk lezzeti sunuyor; büyük bir ikram içindesiniz. Ne mutlu size!Kesinlikle örtünün. Bir kere o dönem inşaallah geçti. Ayrıca, göreceksiniz Allah sizi sınayacak ama yalnız bırakmayacak. Kalbiniz huzurlu olduktan sonra hangi eziyet sizi ezebilir? Eşiniz de siz de mutluluğu damarlarınıza kadar hissedeceksiniz. Endişelenmeyin, azimle devam edin yolunuza. Eşiniz de güzel bir medeni tavır göstermiş. Rızık derdiniz olmasın. Sizi tebrik ederim, Allah Teâlâ size cennet yolunu kolay kılsın.

 3. S.G
  Üye
  teşekkür ederim inşallah dediğiiz gibi olur

+ Yorum Gönder