+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Torpil yapanlar hakkında Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. feci
  Üye
  Reklam

  Torpil yapanlar hakkında

  Reklam

  Torpil yapanlar hakkında Mumsema Artık bu konuda kafayı yiyeceğim . Arkadaşlar kpss ye girdim iyi bir puan aldım 86 aldım . Ama atanamadım . Böyle gidersede atanamayacağım .

  Benim sormak istediğim şudur kaç tane mülakata girdim ve hepsinin iyi olmasına rağmen yinede olmadı . Benim anlamadığım nokta şu insan neden torpil yapar . Neden başkasının hakkına girer. Neden kul hakkı yer.

  Elhamdürillah müslümanım . Arkadaşlar çıldıracağım yemin ediyorum adam kpss ye bile girmeden memur oluyor ama ben girdiğim halde olamıyorum . Adamlar bir tanıdık vs. sayesinde memur oluyorlar .

  Allah aşkına size sorarım bu kul hakkı değil midir. Bunlar nasıl böyle bir vebale girerler . Bunların cezası ne zaman olacak . Evet belki biraz sinirliyim şu anda ama kimse benim yerimde olmak istemez.

  Allah aşkına bu torpil yapanların kul hakkına girenlerin cezası ne olacak .  Ne zaman böyle zor durumda olsam aklıma bu geliyor .

 2. mum
  Administrator

  Cevap: Torpil yapanlar hakkında


  Reklam


  size sorarım bu kul hakkı değil midir
  Torpil kul hakkıdır ve ahirette size sevaplarını vererek ödeyecekler.

 3. feci
  Üye
  hocam öyle diyorsunuz ama olan bizlere oluyor . eN ÇOK ZORUMA gidende insanın elinden bir şey gelmiyor . Ya sabır

 4. AmiralBristol
  Devamlı Üye
  Sabret ve bol dua inşallah atanırsın. Ancak söylediğin durum maalesef var. Elinden geleni yap . Bu konuyla ilgili gerekli yerlere başvur. Umudunu yitirme.

 5. Misafir
  istediğin şey olmuyorsa hacet (ihtiyaç) namazınızın vakti gelmiştir demektir.

+ Yorum Gönder
torpil soru cevap