+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İki Arkadaşımı Barıştırmak İçin Yalan Söyledim. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. remr
  Üye
  Reklam

  İki Arkadaşımı Barıştırmak İçin Yalan Söyledim.

  Reklam

  İki Arkadaşımı Barıştırmak İçin Yalan Söyledim. Mumsema Herkese merhabalar, ben bugün küs olan iki arkadaşımı barıştırmak adına yalan söyledim. Barıştılar ama sonuçta yalan söyledim ve ben bu yüzden kendimi vicdanen rahatsız hissediyorum.

  Arkadaşlarımdan bir tanesi ''Eğer barışmamızda parmağın varsa söyle, bak hakkım geçer sana. Hem ben seni bu konuda uyarmıştım sakın bizi barıştırmaya çalışma, olacaksa kendiliğinden olsun.'' dedi. Ben de yok öyle bir şey yapmadım dedim ama aslında yapmıştım. Ayrıca diğer arkadaşım da barışmamızda parmağın olduğunu sakın ona söyleme yoksa barışmamız samimi olmaz demişti, o yüzden bir şey diyemedim.

  İşte olay böyle oldu bu ikisi barıştılar ama ben yalan söyledim. Hem diğer arkadaşım ''Barışmamızda parmağın varsa söyle hakkım geçer sana'' demişti. Bu yüzden kul hakkına da mı girmiş oluyorum ? Gerçekten kendimi kötü hissediyorum ne yapmam gerek ? Yalan söylediğim için günah yazılmış mıdır ve kul hakkına girmiş miyimdir ? Lütfen yardımcı olun.

 2. Efdal
  Kıdemli Üye

  Cevap: İki Arkadaşımı Barıştırmak İçin Yalan Söyledim.


  Reklam


  Yalan söylemenin caiz olduğu bir konu da "iki kişinin arasını barıştırmaktır"
  gönlün rahat olsun hakları sana geçmedi

 3. remr
  Üye
  Alıntı Efdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Yalan söylemenin caiz olduğu bir konu da "iki kişinin arasını barıştırmaktır"
  gönlün rahat olsun hakları sana geçmedi
  Çok teşekkür ederim çok kötü hissediyordum moralim nasıl da düzeldi gerçekten teşekkür ederim. 2 saattir bunalımda gibiydim resmen Allah sizden razı olsun.

+ Yorum Gönder