+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Sukunet İçin İstimna Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. burakqua
  Emekli
  Reklam

  Sukunet İçin İstimna

  Reklam

  Sukunet İçin İstimna Mumsema Selamun AleyküM.

  Yaklaşık 2 aydır Mastırbasyon Yapmıyorum. Haramdır Diye. Önceleri Yapıyordum. Ve alışkanlık Haline getirmiştim Ve bundan zevk aldığım için yapıyordum.

  Yaklaşık 2 aydır yapmıyorum istimna Ve rüyalanıyorum. Önceleri İyidi Okul yokken. Sbah Kalkınca Öğlene Doğru Güsülümü alıyordum. Lakin Artık Okullar açıldı Ve bu durum olunca Güsül Alıcak Zamanım Olmuyor olsa Bile Sabah Sabah Annem, Babam Buna izin vermez.
  Fakat ben onlara rağmen 15 dk güsül alıyorum. O zamanda güsülümden Tam emin olamıyorum. Şeytanın Vesvesi Diyip geçiyorum.

  Mastırbasyon Yapmadığım İçin aşırı Şehvete geliyorum. Artık bu durum Rahatsız Edici Geliyor. O kadar Şehvetleniyorum ki Yani ayıpyır sölemesi elimi vursam Boşalacak Hale Geliyorum. Kız arkadaşlarımdan şehvet alıyorum Hatta hocalarımdan bile.

  Bu aşırı Şehvetlenme Beni cidden rahatsız ediyor. Ben bu aşırı Şehvetlenmeyi Ortadan Kaldırmak İçin istimna Yapsam Zevk için değil Cidden Ayıptırr sölemesi Azıyorum resmen ya. Cidden Kendimden utanıyorum bazen. Ben bunun için mastırbasyon yapsam Haram işlemiş olur muyum ? Yani en ufacık şeyden bile Şehvet Kapıyoyorum.


  Birde şöyle bir soru sorucam Arkadaşlar.

  Ben Sabah uydandığımda Nasıl diyim Böle 1 damlanın Oluşturacağı Şekilde Islaklık oluyor. Yani Boşaldım Desem o kadar Olmaz avuc içi kadar olur biliyorum. Yani Sorum şu 1,2 damla Meni gelir mi ?

  Cevaplarsanız Çok memnun Olurum. Ayıp kelimeler Kullanmış Olabilirim Şimdiden Kusuruma Bakmayın.

 2. burakqua
  Emekli

  Cevap: Sukunet İçin İstimna


  Reklam


  Ve arkadaşlar 2.ci Sorumu açıklim.
  Sabahları uyandığımda ve Okulda Şehvete geldiğimde Bazen Böle Ben elimi bile sürmenden böle sanki tenasül uzuvundan bişi çıkıyormuş gibi oluyor. Okulda İken gidiyorum Tuvalete hiçbişey olmuyor ilk başta sonra tuvaletimi yapıyorum Öbür tenefüs tekrar gittiğimde Beyaz tabaka oluyor bazende islaklık Lakin Bunlar çok küçük şekilde Ben biliyorum Boşaldımmı Avuc içi Kadar olur meni gelse. Sbah uyanıncada Oluyor Genellikle her gün Peygamber Efendimiz ıslaklık görürsen Güsül al demiş Lakin Bunlar Nerdeyse Her gün oluyor . Ve yani Çok küçük oluyor Nasıl diyeyim 5 kuruştan küçük yani . Yani o kadar Küçük. Oysaki Ben rüyalandığuımda Veya boşaldığımda meni çamaşırım avuc içi kadar yeri kaplıyor. Benim Napmam Lazım. Her gün bu sorunu yaşıyorum Aşırı Şehvetim Var mastırbasyon yapmadığımdan Dolayı ve her ders Penisim uyanık halde oluyor nerdeyse Ve bende Meni geldiğini zannediyorum. Napmam lazım lütfen Cevapalyın.

 3. İslam
  Kur'an Hadimi
  Geç evlilk olunca kaçınılmaz durumlar....
  Zina endişesi olmayınca bu işi zevk için yapmayın

 4. burakqua
  Emekli
  Kardeşim yada abim 16 yaşındayım ne yapabilirim sence ? nasıl evleneyim. Bİrde 2.ci soruma bakabilirmisin ? Lütfen cevabını bekliyorum.

 5. İslam
  Kur'an Hadimi
  bu sözünü ettiğin mezidir yıkanmak gerekmiyor

 6. burakqua
  Emekli
  Kardeşim Eminsin Değilmi Çünkü uyandığımdada Fİlan oluyor ama çok küçük oluyor ben biliyorum meni avuc içi kadar olur ama işte vesvese sanırım Neyse Kolay gelsin Sağolasın Cevapların için.

+ Yorum Gönder
sükunet için istimna