+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Kasılma ve orgazm gusül gerektirir mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. unikaa
  Emekli
  Reklam

  Kasılma ve orgazm gusül gerektirir mi?

  Reklam

  Kasılma ve orgazm gusül gerektirir mi? Mumsema Dün aksam yatagimda toilettim geldi kalkmaya erimdim ve uykuya daldim , ondan sonra 2 kasilma ile kalktim . ve devam uyudum , sabah kaldığım da meni var mi yok mu diye bakmadim toilett sen sonra da akıntı. Gördüm ama meni değil mi diye bakmadim. 2 kere kasilmak orgzm mi gusül mi alman gerek?

 2. Şema
  el-âsa limen âsa

  Cevap: 2 kasilma ,gusül?


  Reklam


  Kasılma olsa da meni çıkmamış ise gusül gerekmez

 3. unikaa
  Emekli
  Toilettden sonra Akıntı geldi. gelmesi nomal de meni mi değil mi ona bakmadim @Şem'a bide saclarimda küçük küçük düğümler var husule engel mi ?

 4. Şema
  el-âsa limen âsa
  Tuvalet akıntısı meni şüphesi varsa gusül al
  Saç düğümlerini çöz Gusülden önce

 5. unikaa
  Emekli
  Ama çözülmes . kesmek yada koparmak lazım .tek tek ssaclarimda . minacik

 6. Şema
  el-âsa limen âsa
  Mutlaka bir çözümü vardır

 7. unikaa
  Emekli
  Cözülmüyor. Sanırım Anlatmadım Tek tek dsacda tek tek minicik düğümler var hepsini tektek cçözersem saatler sürer

 8. Şema
  el-âsa limen âsa
  Bir hocaya canlı gösterip bilgi alabilirsin
  Müftülüklerde bayan ve erken hocalar her zaman yardımcı olurlar

 9. Misafir
  Heyecanlı bir şey düşündüğümde(namahrem şey deyil) bazen karın bölgede falan kasılmalar oluyor bu gusül gerektirir mi?

 10. Şem'a
  YÖNETİCİ
  her kasılma gusülü gerektirmez sadece meni çıktığında gerekir. Meni çıkınca orgazm olunur.

 11. Misafir
  Kasılma olsa ama doyum vb olmasa yani sadece kasılma bu yine mast günahı vb sagılır mı çünkü kasılma düşünce ile olabiliyor ve bu şekilde meni gelebilir mi sadece düşünülüyo ve kasılma oluyo orgazm vb bu mümkün mü

  Kadında karın bölgesinde kasılma olsa düşünceden dolayı falan dha sonra şeffaf 1-2damladan fazla kokan meni gbi kokuyo olablr bi sıvı gelse gusül gerekir mi?

  Lütfen yardım edin BN zaten vesveseli bir insanım ve bu durumuda çok takıyorum BN bişey düşünsem vb kasılma oluyo evet meni ve mezi benzemez ama bnm durumum karışık mezi gbi görünüyordu şeffaf yapışkan ama meni şeklinde kokuyodu ve kuruyınca sarı rengine benzedi BN ne yapmm lazm gusül almalı mıyım nasıl ayıry edeceğim hergün gusül almak gereği duyuyorum orgazm olmadım sadece karnımda kasılma oluyo eğer zevk almışsam 2-3saniye oda büyük olasılıkla şehvetti pek zevk gbi değildi biliyorum bu konuları konuşmak günah ama gerçekten bunun ne olduğunu bilmiyorum yardım edin! (Kızım)

 12. arifselim
  Yönetici

  Reklam


  Meni ancak orgazm olunca çıkar. Senin bütün bu anlattıkların kesinlikle mezidir. O kasılmaların kadınlarda veya kızlarda olması normaldir ve orgazm değildir. Orgazm demek, şehvet hissinin en üst kısma ulaştığında meninin boşalması ile meydana gelir. Kendine boş yere vesvese etme. Meni asla öyle kolay kolay çıkmaz. O renklerin öyle görünmesi kadında yine normal bir şeydir.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
orgazm gusül gerektirir mi,  orgazm olunca güsül ,  film seyrederken orgazm olmak gusul gerektirir mi,  orgazm olan kadın gusül almalı mı,  kasilma ilmasi gusul gerekit mi,  kızlarda kasılma gusül gerekitirir mi,  kadin orgazm olunca gusul