+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Kasılma ve orgazm gusül gerektirir mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Yorum: Kasılma ve orgazm gusül gerektirir mi?

  Reklam  Yorum: Kasılma ve orgazm gusül gerektirir mi? isimli yazı www.Mumsema.comYorum: Kasılma ve orgazm gusül gerektirir mi?
  Peki herhangi cinsel bişey hayal edilmeksizin şehvet duygusu kendiliğinden veya kişinin yine bişey hayal etmemek koşuluyla kendi kontrolünde doruk noktasına ulaşırsa ve yoğun kasılmalar olursa ve meni gelmezse gusül gerekir mi? Bu orgazm olmak sınıfına mı girer yoksa sadece yoğun kasılma mı olur ?

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Kasılma ve orgazm gusül gerektirir mi?


  Reklam


  Cinsel doyuma ulaşması demek zaten cünüp olması ve meninin gelmesi demektir. Meni dışarı çıkmasa bile bu şekilde yaşayan bir kadının gusül abdesti alması gerekir. İster hayal etsin etmesin ama bu bir cünüp olma halidir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
orgazm gusül gerektirir mi,  orgazm olunca güsül ,  film seyrederken orgazm olmak gusul gerektirir mi,  orgazm olan kadın gusül almalı mı,  kasilma ilmasi gusul gerekit mi,  kızlarda kasılma gusül gerekitirir mi,  kadin orgazm olunca gusul