+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Kurumuş meni hakkında Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Xmalcom33
  Üye
  Reklam

  Kurumuş meni hakkında

  Reklam

  Kurumuş meni hakkında Mumsema Selamun Aleyküm bi kaç gün önce ihtilam olmuştum. Okul günü olduğu için banyo yapmadım sadece gusül aldım. Banyodan çıkarken bacak kıllarıma yapışmış meni gördüm ama bacak derisine yapışmamıştı bacak kıllarıma yapışmıştı kılların uc kısımlarını bir arada toplamış gibiydi. Okul vakti yaklaştığı için tekarar gusül almadım.

  gusülüm geçerli mi?

 2. #UguR
  Devamlı Üye

  Cevap: Kurumuş meni hakkında


  Reklam


  İlk aldığın gusül geçerli değildir çünkü temizlememişsin vucudunu tam iğne deliği kadar kuru yer kalmaması gerekirdi. İkinci aldığın gusülü doğru bir şekilde aldıysan geçerlidir.

 3. Xmalcom33
  Üye
  Abi bacak derisine yapışmamıştı bacak kıllarıma yapışmış olarak gördüm kılların altına su geçmiş fakat meni kuruyunca saç kepeği gibi olmuş yapıştığı yerden kalkmış ama kıllardan çıkmamış anlatabildim mi?

 4. Molla_Efdal
  ملا افدال
  *Soru : Selamun Aleyküm bi kaç gün önce ihtilam olmuştum. Okul günü olduğu için banyo yapmadım sadece gusül aldım. Banyodan çıkarken bacak kıllarıma yapışmış meni gördüm ama bacak derisine yapışmamıştı bacak kıllarıma yapışmıştı kılların uc kısımlarını bir arada toplamış gibiydi. Okul vakti yaklaştığı için tekarar gusül almadım.

  gusülüm geçerli mi?

  Cevap : Gusül sırasında vücutta bulunan necasetin giderilmesi gerekir. Aksi taktirde gusül geçerli olmaz.


+ Yorum Gönder