+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Güsülde Tırnak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. burakqua
  Emekli
  Reklam

  Güsülde Tırnak

  Reklam

  Güsülde Tırnak Mumsema Selamun Aleyküm Öncelikle. Lütfen Soruma Bir cevap Bulursanız Sevinirim.

  Az önce Güsül Abdesti Aldım . Banyodan Çıktıktan sonra Tırnağımın Alt Kısmında Sarımsı Beyaz Gibi Şeylr bulunuyordu. Tırnak Makasıyla Temizleyim Dedim Ve ben tırnak makasıyla elledikçe tırnağın içinden sarımsı şeyler çıkıyor . Bunalr Güsüle Manimidr ? Diğer Sorum ise Ben şimdi Bunları Nasıl temizlicem Tırnağımı Kessem Sonra Tırnağıma Su tutsam Aldığım Güsül Tamamlanmış Olur mu =?

  Arkadaşlar Sorular Saçma Olabilir Fakat Cidden Çok takıtılı Bir insanım Lütfen cevaplayın Kafamı Çok yoruyorum Din işlerine

 2. umutlucan
  Sadece ALLAH'a kul olun

  Cevap: Güsülde Tırnak


  Reklam


  linke tıkla
  forumda buna benzer sorular ve cevaplar var.Gusül ile ilgili tırnak durumu çıldırtacak beni :(

 3. burakqua
  Emekli
  Kardeşim okusam bile cidden vesvese olduğunu biliyorum bunun. Fakat Yani cünüp Gezmek istemiyorum Sna bir şey sorucam Şimdi Ben bu tırnağımı Kessem (o Kirli Yerler Gitse ) sonra o kalan yere su tutsam Güsülüm Tamamlanmış Olurmu Yoksa tekrar mı güsül Almalıyım ?

 4. AmiralBristol
  Devamlı Üye
  Bir uzvu abdestten sonra yıkarsanız guslunuz tamamlanmış olur

 5. burakqua
  Emekli
  Eyvallah Kardeşlerim. Ben bu aklıma gelenlerin Vesvese olduğuna inanıyorum ve vesveye uymıcam İnşallah Gider bu şeytanın vesveleri.. Yalnız Şunu sölemek İstiyorum Ben tırnağımı Kesmeden Güsüle Niyet Ettim. Çok şükür güzelce abdestimi aldım hiç bir sıkıntı yok Fakat sanırım tırnağıma Su deymedi (o tabakadan Dolayı) Bende tırnağımı Kestim Sonra Su tuttum Oraya . Yani Güsüle Niyet ettiğimde Tırnağım vardı Şimdi Kestim . Eğer Tırnağıma Su Deymemişse Ben güsülüm Tamamlanmadan Tırnağımı Kesmiş olucam Ama kestikten sonra Güzelcene Yıkadım Güsülüm Tamamlanmışmdıır ?

+ Yorum Gönder