+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Gece korkunca okunacak dua Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. FurkanEmre
  Üye
  Reklam

  Gece korkunca okunacak dua

  Reklam

  Gece korkunca okunacak dua Mumsema arkadaşlar ben yeni sınıfa geçtim hiç istemiyordum ama geceleri yatarken içim çok kötü oluyor terliyorum aşırı korkuyorum uyuduğumda 10 15 dakika sonra tekrar kalkıyoum lütfen yardım edin arkadaşlar huzursuz oluyorum.
  Yaşım 13

 2. İnanc
  Devamlı Üye

  Cevap: Lütfen yardım edin.


  Reklam


  Selamunaleykum öncelikle Allah şifa ihsan etsin . Anladığım kadarı ile yaşadığınız durum tamamen psikolojik çünkü istemediğiniz bir sınıfa geçmişsiniz buda sizde bir korku endişe panik yapıyor öncelikle bu yeni sınıfı neden istemiyorsunuz ? İstememe nedeniniz nedir ?

 3. FurkanEmre
  Üye
  Muğla fethiyeden babamın emekli olmasayıla beraber adıyamana göç ettik. tabi ortam değişikliği olduğu için zorlanma oluyor sınıf da çok kötü ortam farklı bu yüzden

 4. İnanc
  Devamlı Üye
  Ortama uyum sağlamak tabii biraz zaman vakit alır buda gayet normal . Size şunu önerebilirim gece yatarken abdest alıp nas felak ayetel Kursi ihlas sürelerini okuyup uyuyun bu rahatlamanıza yardımcı olur .

 5. Bişr*
  Üye
  Ortama çok fazla karışmayın derim ben zamanla zaten umursamazsınız, ama karışmanız ahlakınızı da derslerinizi de etkiler.
  Korktuğunuz zamanla çevre daha korkutucu gelir sana kardeşim, kendini iyi şeylerle meşgul etmen daha hayırlıdır.

 6. #UguR
  Devamlı Üye
  Ben gerçekten bazen çok terliyorum buda beni biraz sinir ediyor ve çok stres yapıyorum. Terlememek için stres yapmamam gerekiyor fakat bende bunu engelliyemiyorum.

+ Yorum Gönder