+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Kirli çamaşırla gusletmek ve 2-3 gündür başıma gelen stres ve moral bozan olaylar. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Kötü Çucuk
  Üye
  Reklam

  Kirli çamaşırla gusletmek ve 2-3 gündür başıma gelen stres ve moral bozan olaylar.

  Reklam

  Kirli çamaşırla gusletmek ve 2-3 gündür başıma gelen stres ve moral bozan olaylar. Mumsema Merhaba gönül dostları size bu gün 2-3 soruyla geldim.
  Öncelikle arefe günü rüyalanmışım ve bunu 12 sularında farkettim.Guslettim.Arefe günü sahura kalkamadığım gibi bayram namazına kalkamadım hatta uyarıldığımı bile hatırlayamadım.Birincisi bu ben arefe ben 1. gün bayram cünüpmüydüm tereddütte kaldım arefe günü cünüptüm fakat hiç farketmedim.Arefe akşamı çamaşırla gusledesim geldi ve çamaşırımı yıkayıp guslettim .Çamaşıurımda kır kaldığını gördüm ve kalkamamamı da katarak gusledemediğimi farkettim.Ben farketmediğim için falan bana günah yazılırmı bu yüzden ve kirli çamaşırla gusledilirmi.Yani namazdan ve 2 gün cünüp gezmekten günah yazılırmı.(zaten şu gusül konusunda hep tereddütteydim öyleyim...vesveseler beni bitiroyr)

 2. Kötü Çucuk
  Üye

  Cevap: Kirli çamaşırla gusletmek ve 2-3 gündür başıma gelen stres ve moral bozan olaylar.


  Reklam


  Çok karışık yazdım anlayaömadıysanız yeniden yazarım değerli dostlar...

 3. umutlucan
  Sadece ALLAH'a kul olun
  flood yapmak yasaktır.

  durumunu kısa ve öz anlatırsan cavaplarız.

 4. Molla_Efdal
  ملا افدال
  *Soru: Cünüpken kullandığım iç çamaşır ile gusül alabilirmiyim?

  Cevap:
  Cünüpken kullanılan iç çamaşırda necaset bulunmadığı sürece gusül edilebilir. Fakat necaset bulundurduğu sürece iç çamaşırı iyice temizlenmeden gusül edilemez.


+ Yorum Gönder