+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Kim Lanetli? Lenetli olan nasıl anlaşılır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. sinan456
  Üye
  Reklam

  Kim Lanetli? Lenetli olan nasıl anlaşılır?

  Reklam

  Kim Lanetli? Lenetli olan nasıl anlaşılır? Mumsema arkadaşlar ben 15 yaşındayım çok fazla sapık video izleyip mastürbasyon yapıyorum ama sonra öğrendimki elle boşalan insan lanetleniyormuş ben 1hafta hiç video izlemedim mastürbasyonda yapmadım ama bugün kurban bayramı video izleyip elimle mastürbasyon yaptım arkadaşlar çok korkuyorum ben lanetlimiyim lütfen lütfen lütfen cevap verin nasıl kurtulaiblrm yardım edin arkadaşlar lütfen

 2. princea
  Üye

  Cevap: Acil yardım lanetlimiyim lütfen


  Reklam


  Laneti bilmem de arkadaşım şu mastürbasyonu bırak çok kötü birşey kardeşim bıraktıktan sonra anlarsın ne kadar kötü birşey olduğunu.Arkadaşlar size hükmü ve hadisleri söyler.

 3. #UguR
  Devamlı Üye
  Uygunsuz şeyler ve masturbasyın günahtır. Bunları yapmamanız önerilmiştir. Bunlardan tövbe etmeniz gerek.

 4. HasanB.
  Üye
  Öncelikle mastürbasyon , gerekildiği anda ( uyuma vb. gibi ) kullanılabilir. Fakat çok aşırıya kaçınılmamalıdır. Çünkü günah ve haramdır. Bunu öğrenen kişi yavaştan bırakmalıdır. Bende yapıyordum ama bıraktım. artık 8 - 10 günde 1 yapıyorum ilerde 1 aya çıkacak bu sonra hiç yapmayacağım . Sizde bırakın. Aklınıza fesat işler geldiğinde DUA okuyun , ilahi dinleyin.

 5. AmiralBristol
  Devamlı Üye
  Bu tür hisler genelde şeytandandır. İstimna isteği gelince besmele çek Ayetel Kürsi oku.

 6. sinan456
  Üye
  herkese teşekkür ederim

+ Yorum Gönder