+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Sabah uyanınca iç çamaşırında sarı leke görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. unikaa
  Emekli
  Reklam

  Sabah uyanınca iç çamaşırında sarı leke görmek

  Reklam

  Sabah uyanınca iç çamaşırında sarı leke görmek Mumsema Kadinim : Lütven bana yardim edin arkadaşlar !!!!((
  Sabahları kaldığım zaman sari leke görüyorum kurumuş meni mi değil mi bilemiyorum . Kadınlarda bedende kurumuş meni nasil ki ?. Gusül almam mi lazim ?

 2. Molla_Efdal
  ملا افدال

  Cevap: Sabah uyaninca sari leke


  Reklam


  *Soru: Kadınlar ihtilam olur mu?

  Cevab:
  Erkek olsun kadın olsun ihtilam olur. Meni dışarıya çıkarsa gusül icab eder. Erkek için bu hal tabii olduğu gibi kadın için de tabiidir.

  *Soru: Kadınlar ihtilam olduklarını nasıl anlarlar?

  Cevab:
  Genelde şu şekilde algılanır: Kadının leğen boşluğu derinlerinde dölyolunun orgazm manşeti denilen bölümünde, birbirini takip eden kasılmalarla orgazm kendini belli eder. Sanki bir silkinme nöbeti gibi olur. Orta dereceli bir orgazmda kadın 3-5, kuvvetli bir orgazmda 8-12 kere kasılma hisseder. Başta karın bölgesi kasları olmak üzere hepsi kasılır. Makat çevresi adalelerinde de şiddetli kasılmalar olur.

  Yukarıdaki gibi ise kadının gusül alması gerekir.


 3. unikaa
  Emekli
  ?? :/ @Molla_Efdal

 4. Molla_Efdal
  ملا افدال
  http://www.mumsema.org/sizden-gelen-...r-misiniz.html

  Linkten meni mi mezi mi analayabilirsiniz

 5. Misafir
  @Molla_Efdal ama bu lekeler her Sabah oluyour uyudan sehvetlensem de ,sehvetlenmezemde her gün boy abdest almam mi lazim ???? lütven yarin evet gibi , bana yardim edecek cevap Verin. Sari leke mezi. olabilir mi de ? Yaaaa cok zor hep gusul gusül almak. !!!

 6. Şema
  el-âsa limen âsa
  Sen vesvese yapıyorsun unika
  Her leke meni değil ki yıkanasın

 7. unikaa
  Emekli
  Bi zaman dışardan eve gelmiştir ve meni gelmişti. Baktim, koydum kâğı da sari/ açık kahverengi bir leke var. (Gelen meni dolayi )Ve ona benzeyen lekeyi her gün sabah görüyorum . ve başka boyle leke niye , neyden oluşsun ? Ama sadece leke tabaka degil

 8. unikaa
  Emekli
  Ama sari leke baska ne olabilir ki ?

 9. BathnAyğder.
  Üye
  Evet bendede oluyor azar azar 1-3 damla arası hafif sarı lekeler..Rüyada meni geldiği vakit iç çamaşırda nasıl ve ne kadar büyüklükte bir iz bırakır ?

+ Yorum Gönder
kulodumda hep sari lekeler var,  iç çamaşırda sarı leke,  sabahlari ic camasirinin sari leke olmasi