+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Annem sürekli bana dayak atmaya çalışıyor Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Euos9
  Üye
  Reklam

  Annem sürekli bana dayak atmaya çalışıyor

  Reklam

  Annem sürekli bana dayak atmaya çalışıyor Mumsema Arkadaşlar annem çok sinirli.Bende birazcık küfürbazım.Bugün kedimin suyunu tazeliyordum.3-4 kez suyu attım annemde iki saat doldurmadın şunu be ! Diye bağırarak bana vurdu.Cimcik attı ben ise dayanamayıp onada vurdum.Ve birazcık küfürbaz olduğumdan sövdüm.Ama annem'de çok küfürler eder.Ve banada etti.Annemin böyle yapmasını istemiyorum.Sırf bu yüzden onu sevmiyorum.Bu kaçıncı tövbem olacak.Ne yapabilirim arkadaşlar ? Cidden annem sürekli bağırıyor ve bir şeyi yavaş yaparsam bana vuruyor

 2. Molla_Efdal
  ملا افدال

  Cevap: Annem sürekli bana dayak atmaya çalışıyor


  Reklam


  Anneler çok değerlidir. Onlar sinirlenirse elinizden geldikçe sakin ve yumuşak davranmaya çalışın. Örneğin "Dalgınlığıma gelmiş özür dilerim anneciğim" dersen hemen yumuşayacağını görürsün. Annelerin hakkı ödenemez . Annenize iyi davranın.

 3. Euos9
  Üye
  Ya ciddiyim.Ben normal normal konuşmaya çalışıyorum ama o bana vuruyor.Sonra bende sinirlenip dövüşüyor,küfrediyorum.Böyle yapmak istemiyorum ama oluyor işte Normal normal özür dilesemde işe yaramıyor.

 4. Molla_Efdal
  ملا افدال
  Normal bir zamanda annenin yanına git konuş onunla de ki "Anne ben biraz yavaşım elimden geldikçe hızlı yapmaya çalışıyorum ama olmuyor.sana kötü söz söylemek istemedim aniden olunca ağzımdan kaçtı " de anlayacaktır.

 5. Euos9
  Üye
  Ya öyle yapamam yani.Utanıyorum.Biz annemle hiç bir zaman okadar samimi olmadık.Yani nasıl desem bilemiyorum.Utangaçlık mı ? Birazcık fazla mı olgunum yapmak mı istemiyorum.Bilemiyorum.Ama yapamam yani başka bir şey önermez misin ?

 6. Bişr*
  Üye
  Bu gibi haller bi çok ailede olur kardeşim, önemli olan senin farkettiğin olgunluğunu takınıp ilk önce Kur'an yolu olan ağzını temizlemendir, bir diğeri de annen ne kadar asabi de olsa ona karşı olan tavrının edepten taşmamasıdır, varlığın da sevmiyorum diyebilirsin ama yokluğun da pişman olma kardeşim.
  Kalbi güzel olan müminler sabrederler.

+ Yorum Gönder