+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Çizgi Romanlarda geçen tanrılı filmleri izlemek günah mı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. batuhanyiğit
  Emekli
  Reklam

  Çizgi Romanlarda geçen tanrılı filmleri izlemek günah mı

  Reklam

  Çizgi Romanlarda geçen tanrılı filmleri izlemek günah mı Mumsema Selamun Aleyküm...Çizgi romanlarda süper kahramanlar var ve onlarında bi dünyası var.Marvel çizgi romanları var ve marvel evreni var evren demek günah mı yani bi kaç adam hayal dünyası yapmış süper kahramanlar ile ve buna marvel evreni diyorlar ve o evrenin başka bi tanrısı var diyorlar bunlar günah mıdır yani sadece Allah tan başka İlah yoktur biliyorum ve bunlar marvel evreninde kendi hayal dünyalarında süper kahramanların tanrısını yapmışlar öyle diyorlar bu günah mıdır böyle demek veya çizgi roman okumak ?

 2. Molla_Efdal
  ملا افدال

  Cevap: Çizgi Roman


  Reklam


  Kardeş neden dünyevi günahlarımızı düşünüp kendimizi affeddirmek için çalışmak yerine hayali bir alemi tartışıyoruz?.

 3. batuhanyiğit
  Emekli
  Kardeşim ben soru sordum niye tartışma açıyorsun ki? Cevap vermek istemiyorsan hiç bir şey yazma abi gerçekten kötü oluyorum böyle sinirleniyorum

 4. Molla_Efdal
  ملا افدال
  Kardeşim benim demek istediğim mesajlarını okuyorum ve anladığım kadarıyla çok vesveselisin sana bir kitap önericeğim iman ilgili bütün meseleler geçiyor .
  Bunu al soru sormaya gerek kalmaz.

 5. Secan
  Üye
  Ben sahsen cocukken severek oynadigim playstation oyunlarinin bir cogunu, cahilken okudugum romanlarin bir kismini tuttugum gibi cöpe bastim, hem de verdigim paraya hic acimadan. Aklim erince farkettim ayni senin gibi bir cok oyunda uydurulmus ayri dinlerin tanrilarin olmasinin aslinda Imanli bir insana ne kadar zararli oldugunu. Bir de okudugum romanlar kovulmus meleklerle ilgiliydi hepsini attim. Sen de varsa elinde at kardesim, bir daha da ne oyna, ne seyret, ne de oku o tur seyleri. Imana zararlidir cunki sen ne kadar dikkat etsen de.

+ Yorum Gönder