+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Sorularla islamiyet sitesine güvenilir mi ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 44musti44
  Üye
  Reklam

  Sorularla islamiyet sitesine güvenilir mi ?

  Reklam

  Sorularla islamiyet sitesine güvenilir mi ? Mumsema Sorularla islamiyet.com'un ilim heyetinde diyologculara destek veren ve yahudi hristiyan cennete girer diyen kimseler olduğunu duydum bu tür kimselerden dolayı sorularla islamiyete olan güvenim sarsıldı böyle bir şey doğru mudur ? Sorularla islamiyet sayfasından ilim öğrenebilir miyiz? Sorularla islamiyet ehli sünnet midir ?

 2. imam
  Üye

  Cevap: Sorularla islamiyet sitesine güvenilir mi ?


  Reklam


  Kimse hakkında ahkam kesmeye doğru bulmuyorum
  Siyasi olarak düşünürsen belki faydalanmak istemezsin ama cevapların çoğuna yıllarca bakıyorum iyidir
  Bir tanesi hariç
  Karısı açık saçık giyinen birine sen tebliğ et sorumlu değilsin günah onun boynuna demişlerdi.

 3. Molla_Efdal
  ملا افدال
  Böyle bir iddiayı daha önce duymadım fakat sitenin en az forumumuz kadar güvenilir olduğunu söyleyebilirim. Böyle bir iddiaları varsa önce delil getirmeleri lazım yoksa o onu dedi bu bunu dedi laflarıyla bir yere varamayız.

 4. 44musti44
  Üye
  Bende siteye güveniyorum kalbimin rahatlaması açısından sordum

 5. AmiralBristol
  Devamlı Üye
  Bu tür güvenilir sitelere başka siteler tarafından çeşitli şekillerde karalanıyor. Bizim sitemizin karalandığı gibi. Güvenilir bir sitedir ancak bir sorunun cevabını sadece bir siteden bakmak bazen yanıltıcı olabilir. Dikkat etmek lazım.

 6. İbnî_er-Rumî
  Üye
  Ben aynı zamanda sorularla islamiyet.com üyesiyim tam bir ehli sünnet sitesi diğer bazı siteler çekemediklerinden karalıyordur.

 7. imam
  Üye
  Bende yıllarca çok yararlandım

 8. Crowley
  Devamlı Üye
  Güzel site yalnız sorduğum bi soruda verdikleri cevaba delil isterken cevabı değiştirmişlerdi sanırım dalgınlıklarına geldi.

 9. Misafir
  selamün aleyküm.evet bende bakıyorum o siteye mesela diş dolgun varsa malikiye uyman lagzım. ama orda gusul kabul olur diye okumuştum veya hoparlörle kılınan nemaz veya ezan bunlar tam ilmihal sadeti ebediyyede bid'ad oldugu yazıyo ama orda öle demiyo caizdir diyor.

 10. -EhliSünnet
  Emekli
  Sahih ve hasen hadislere uydurma diyorlar ve kaynak olarak aşırı giden alimler ve ya mezhepsiz zatları örnek gösteriyorlar . Yararlı bilgiler olsa da her fetva ve bilgilerine güvenmemek araştırmak gereklidir .

+ Yorum Gönder
sorularla islamiyet kimin,  sorularla islamiyet hangi cemaatin sitesi,  sorularla islamiyet kimin sitesi