+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İçim çok kötü yardım edin Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. FurkanEmre
  Üye
  Reklam

  İçim çok kötü yardım edin

  Reklam

  İçim çok kötü yardım edin Mumsema Arkadaşlar bundan 1 hafta önce bir daha masturbasyon yapmamak için alllaha dua edip söz vermiştim.
  Ama bu gün yine masturbasyon yaptım. Pişmanım içim çok kötü rahat edemiyorum. Sırf soru sormak için siteye kayıt oldum. Dinden çıkmış oluyormuyum lütfen yardım e din

 2. Abdulhamid
  Üye

  Cevap: İçim çok kötü yardım edin :/


  Reklam


  Ne dinden çıkması ?Ne alakası var ?Öyle dinden çıkılsa dünyada bir avuç müslüman kalır.Şirk dışındaki günahlar dinden çıkartmaz.Eğer Allah'a şirk koşarsan,Ayetlerinden herhangi birini reddedersen,İslam nişanlarına hakaret edersen vs. dinden çıkarsın

  Tövbe et ve bir daha yapmamaya azmet.Peygamberimiz(Sallalahu Aleyhi Vesellem)'in tavsiyesi oruç tut.Ayrıca İslami ilimlerle uğraşmanı tavsiye ederim.

 3. Abdulhamid
  Üye
  Yani şirk ve İslam'ı red,İslam'a hakaret,İslam'la alay şeklindeki günahlar dindan çıkarır,masturbasyon,yalan...bunlar çıkarmaz.

 4. Muhammed.
  Üye
  Kardeşim bizde zamanında o yollardan pek rastladık , geçtik . Abi tavsiyesi olsun inşallah , oruç tut pazartesi perşembe orucundan başla , oruç tut ama diğer günlerde o isteğin geldiği anda direk abdest alıp camiye gidersen vallahi eline tesbih alıp Allaha yalvarirsan bir zaman sonra o elbet geçer . Ama hata siz de ki okuyup tamam dersiniz sonra o hata ile karşılaşınca dediğimizi yapamazsınız , dediğimi yap selamete ulaş . Namazını da kil , namaz insanı kötü hasletlerden ( hâllerden ) ali koyar . Hadisi Şeriftir . Namazisz bu iş zor o dediğim mesele yukarıdaki anlattığım namaz ile olursa sağlamlaşir yoksa zor .

 5. FurkanEmre
  Üye
  Oruç tutmasam olurmu ? yani oruç tutmasam allaha günah işlemiş veya zoruna gidecek bir şey yapmış olurmuyum ?
  Cevaplarınız için çok teşekkür ederim beyler abiler.
  Yaşım 14

+ Yorum Gönder