+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Dışlanmak ne demek? Bir insan neden dışlanır Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. yarelerimtuzu
  Üye
  Reklam

  Dışlanmak ne demek? Bir insan neden dışlanır

  Reklam

  Dışlanmak ne demek? Bir insan neden dışlanır Mumsema 18 yaşındayım ve bu zamana kadar girdiğim her ortamda sürekli dışlandım. Anlamıyorum her insan benden kaçmak istiyor sürekli topluluk içinde dışlanıyorum. Anlamış değilim her insan bana sen çok kötüsün diyor ve kimse benle arkadaşlık yapmak istemiyor. Onlara hiç kötülük yapmadığım halde bu tavırla karşılaşmak beni çok üzüyor. geçen bir söz duydum allah sevdiği kullarını kullarına sevdirir. Sevmediklerini de yalnız bırakır. Allah beni sevmiyor mu ? Yaklaşık 4 ay öncesine kadar namaz kılıyodum bu sözü duyunca şevkim kırıldı ve namaz kılmayı da bıraktım şuan ise namaz kıldığım zamanlardan pek farkı yok açıkçası benim namazlarım kabul olmuyor muydu ? Ağlayarak yazıyorum lütfen yardımcı olun sinirden stressden hep saçlarım döküldü lise bitti iş falan da bulamadım çok büyük buhran içersindeyim lütfen yardımcı olun dua falan var mı ne yapmalıyom =?

 2. prokado
  Devamlı Üye

  Cevap: Kimseye açamıyorum lütfen yardımcı olun dışlanmak ...


  Reklam


  Bende 18 yaşındayım ilkokulda bende çok dışlandım hiç arkadaşım yok denilecek kadar azdı inan. Lise 1 de arkadaş ortamlarına girmek için sigaraya falan başlamıştım. Saçma sapan şeyler yapmıştım. Sonra gene lise 1 de namaz kılmaya başladım ve kıldıkça aslında arkadaş aramanın çokda önemli olmadığını anladım yani nasıl desem . Hep ben onları takip ederdim hep onların ayağına giderdim onlara yakın olmak için Ama sonra Kendimi Dine verdim ve Vallahi farkettimki onlar benim yanıma geliyor bana olan sevgileri artıyor . Saygılı davranıyorlar . Yani kardeşim Namazına sabırla devam etmelisin ve dua etmelisin. Böyle konuları pek fazla takma. Ve unutma ALLAH bütün mümin kullarını sever sen ona yakın olmaya çalış.

  ALLAH ım bana Salih dostlar nasip et diye dua edebilirsin. Bunun için özel bir dua varmı bilmiyorum.

 3. imam
  Üye
  Aynı konuyu daha önce açmışsın

  Hic arkadaşım olmuyor yardım edin?

+ Yorum Gönder
insan neden dışlanır,  dislanmak,  insan kocasi tarafindan niye dislanir,  Seni dislarlar ne demek