+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Korsan Oyun Kul Hakkı. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. rigby
  Üye
  Reklam

  Korsan Oyun Kul Hakkı.

  Reklam

  Korsan Oyun Kul Hakkı. Mumsema Arkadaşlar ben yaklaşık olarak 300-400 tane oyun indirmişimdir 16 yaşındayım. Şimdi kul hakkı olduğunu öğrendim tövbe ettim fakat şöyle bir şey düşündüm şimdi gidip amerikada ki adamlardan vs helallik alamam o oyunları yapan kaç kişi var yani hesaplasak kim bilir kaç kişi çıkar her neyse şöyle bir şey yapmayı düşünüdüm kul hakkından kurtulmak için ileri de para kazanmaya başladığım zaman ergenlik çağından bu zamana kadar tüm oyunların programların parasını verip indiricem yani bedava indirdiğim şeyin parasını firmaya ödüycem Steam, Origin gibi online oyun satan programlar için sizce yaptığım şey doğru mudur ?

  Yardım eden yok mu arkadaşlar ?

 2. @hmet
  Üye

  Cevap: Korsan Oyun Kul Hakkı.


  Reklam


  Bir daha yapma ne helallik almana gerek var nede parasını ödemeye.
  Amerikan kaynaklı ise hiç sorun olmaz

 3. rigby
  Üye
  Nasıl yani amerikan kaynaklı vs olunca Kul Hakkı olmuyor mu ? Yani hala yapmak zorunda kalıyor fakat diyorum kendime para kazanmaya başladığım zaman ödüycem indirdiğim belki türk oyunu da vardır Mount And Blade gibi bunların paralarını tek tek ödüycem. Fakat şunu anlamadım yabancı yani gavurun yaptığı oyunu korsan indircen yani onlar için Kul hakkı geçmiyor mu ?

 4. @hmet
  Üye
  Ben hocalara sordum hemde Alim olanlarına amerikaya para kazandırmayın dediler
  Zaten tüm Müslüman ülkeleri sözürüyor

 5. rigby
  Üye
  Tamam kazandırmayalım da kul hakkına girmiş olmaz mıyız ?

 6. @hmet
  Üye
  ben yazacağımı yazdım dilediğini yap

 7. rigby
  Üye
  Sağolun ahmet abi birde diğer konuda yardımcı olabilirsen sevinirim bir açığa kovuşturalım onu da Allah Razı olsun senden.
  Yanlışlıkla Küfüre Düşmüş Fakat Sonra Ölesiye Pişman Olmuş Birisi.

 8. Misafir
  Kesinlikle kul hakkı olur.Amerika diye olacak şey değil.Adamlar o işe emek veriyor.Amerika'ya para kazandırmayın konusunda ise söyleyen zatın Amerikan ürünleri almayın anlamında söylediğini düşünüyorum.KESİNLİKLE kul hakkı olur.

+ Yorum Gönder