+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Cünüp oldup olmadığımızı nasıl anlarız ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Kötü Çucuk
  Üye
  Reklam

  Cünüp oldup olmadığımızı nasıl anlarız ?

  Reklam

  Cünüp oldup olmadığımızı nasıl anlarız ? Mumsema Merhaba evribadi.Başlıktada olduğu gibi cünüp oldup olmadığımızı nasıl anlarız.Bende genellikle ne zaman başıma aksi bişey gelse cünüpmüyüm diye şüpheye düşüyorum avayip kafaya takıyorum hayatımı kökten değiştirdi şu olay.Cünüp olup olmadığımızı anlamanın bir yolu yokmudur.Ard arda 3 kere gusletsemde yine cunup müşüm gibi gissediyorum.Heryere su değdimi herşeyi doğru yaptımmı diye şüpheye düşüyorum yardım ederseniz beni büyük bir sorundan kurtarırsınız.

 2. AmiralBristol
  Devamlı Üye

  Cevap: Cünüp oldup olmadığımızı nasıl anlarız ?


  Reklam


  Cünüplük meni gelirse olur. Şeytan size vesvese veriyor. Abdestinizden Şüphe etmenizi sağlıyor. Bu Tür vesveseleri dikkate almayın. Nas, Felak ve Fatiha surelerini okuyarak vesveseden kurtulmak için Allah'a dua edin.

 3. Kötü Çucuk
  Üye
  Bu gece rüyamda ilişki yaşadım ve kalktığımda çamaşırımda çok az birkaç damla sıvı madde vardı.Birkaç damla genelde mezi olur bende bunu içinde ya mezi varsda diye şüpheye düştüm yazayım dedim.

 4. imam
  Üye
  Akıllı çocuk söylediğin meni olabilir yıkan

 5. Kötü Çucuk
  Üye
  Ouuv.
  Keşke gireydim öğlenden önce
  gireyim bari birazdan.

+ Yorum Gönder