+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Büyü mü yoksa sadece dua mı??? Sevgiyle Kendine Bağlamak İçin Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. neyapsamki
  Üye
  Reklam

  Büyü mü yoksa sadece dua mı??? Sevgiyle Kendine Bağlamak İçin

  Reklam

  Büyü mü yoksa sadece dua mı??? Sevgiyle Kendine Bağlamak İçin Mumsema Arkadaşlar herkese merhaba, daha yeni üye oldum o nedenle forumun geel klurallarına hakim değilim, bir hatam olursa kusura bakmayın.

  Benim size bir sorum olacaktı. ailevi bir sorunumuz vardı ve bir arkadaşı anneme bir kitap vermiş. Kitabın içinde "sevgiyle kendine bağlamak için" dua yazıyordu. ben de eski sevgilimle ilgili bu duayı etmek istedim. eğer 3 kere tekrarlandığı halde dua gerçek olmazsa mutlaka bir hata vardır. düzgün bir şekilde uygulanırsa mutlaka gerçek olur diyordu. bu içime bir kurt düşürdü. nasıl kendinden bu kadar emin olabiliyor ki Allah bilir dedim ama yine de bir akşam yaptım duayı şöyleki;

  2 rekat namaz kılınıyor. sonra 1000 kere "la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim" okunuyor her 100 defada bir "Allahümme ya musahhiral kulubi sahhirli kalbe(istenilen kişinin ve annesinin adı) hatta yekune tahte emri ve yefal külle ma üriydü bihavlike ve kuvvetike ya Allahü la havle vela kuvvete illa billah" okunuyor. sonra tekrar 2 rekat namaz kılınıp allahümme inni es-elüke bihavlike ve kuvvetike ya musahhırel kulübi sahhırli kalbi filan ibn-u filane ( istenen kişinin annesiyle birlikte ismi söylenir aişe oğlu ali veya fatma kızı aişe şeklinde) hatta yühıbbüli hubben şediden ve yeküne tahte emri ve yef'al küllema üriydü mine'l-hayri ve'la'mali'l-meşrüah.ya allah ya allah ve sallallahü ala syyidina muhammedin sallallahü aleyhi ve ala alihi ve sahbihi ve selem
  sübhane rabbike rabbbi'l-izzeti amma yasifün ve selamün ale'l-mürselün ve'l-hamdülillahi rabbi'l-alemin'' şeklinde dua edilir ve biiznillah maksat hasıl olur.

  bu işlem 1.veya 2. veya 3. de hasıl olmazsa 7 gece tekrarlanır sonra mutlaka olur


  mum eritme, fotoğrafa bakıp okumanın büyü olduğunu biliyordum ama burada sadece namaz kılıp dua etmek olduğu için emin olmasam da yaptım. gerçi tam 1000 yapamadım sanırım karıştırdım birkaç kez ama yine de içime kurt düştü. büyü müdür bu duayı etmek? mutlaka olur demesi beni tedirgin etti.

  yardımcı oluranız sevinirim.

 2. Aşk-ı Vuslat
  Üye

  Cevap: Büyü mü yoksa sadece dua mı??? Sevgiyle Kendine Bağlamak İçin


  Reklam


  Merhaba, bu gibi sorular genellikle insanın çok kafasını karıştırıyor lakin ilminden emin olmadığınız birşeyi kesinlikle yapmayın, duadır bu ne olacak demeyin. Manevi zarar görürsünüz, yaşayan insanlar var çevremde. Sizin bahsettiğiniz dua yöntemini de biliyorum fakat bunu sana haram olan birine değil helaline yapılır yani eşler arası sorun olduğu zaman bu duanın okunması caiz görülmüştür. Evvela niyetin ne onun düşün kimin için ne için yapıyosun. Allah katında bu doğru mu, nefsini değil ruhunu dinleyerek cevapla bu soruları. Nefsimiz kafirdir, yanlışı bile doğru gösterir bize.
  Selametle

+ Yorum Gönder
esleri birbirine baglayan dualar büyü müdür,  Allahumme ya musahhiral ne demek,  Baglama dualari buyumudur,  misine kendine baglama