+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Öpüşme Sahnesi İzlemek Orucu Bozarmı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. umtucan
  Üye
  Reklam

  Öpüşme Sahnesi İzlemek Orucu Bozarmı

  Reklam

  Öpüşme Sahnesi İzlemek Orucu Bozarmı Mumsema Merhaba Mum sema Formu resmen şeytana uydum. yoksa hep teraviye gider namazını kılan bir insanım namazım niyazında insanım . mahrem yerler yoktu tek öpüşme sahnesi vardı hiç öyle mahrem yerler açık değildi izledim .orucum bozulur mu ayrı bir öpüşme sahnesini kesmişler koymuşlar her neyse orucum bozulur mu ? birde oyundaki açık sahneler orucu bozar mı ? çok pişmanım inşallah orucum bozulmaz hakka mı girmiş oluyorum. eğer bozulduysa ne yapacağım tekrar mı tutacağım orucu mu 13 yaşındayım eğer haramsa bütün oruçlarım mı sayılmayacak ? haramsa nasıl kurtulucam helale nasıl çevircem

 2. Katade
  Devamlı Üye

  Cevap: Öpüşme Sahnesi İzlemek Orucu Bozarmı


  Reklam


  kardeş vallahi çok abartmaya başladınız böyle soruları soranları kınıyorum başka yere sorun bu saçmalıkları terbyesiz erifler..

 3. umutlucan
  Sadece ALLAH'a kul olun
  site yetkililerine burdan duyrulur benim nickime benzer yazılan bu soruyu kaldırmanızı rica ediyor . Mümkünse bu hesabı karşı hesabın adını değiştirmenizi talep ediyorum ..

 4. AmiralBristol
  Devamlı Üye
  1-Oruçluyken meninin gelmesi:eğer sırf bakmak veya düşünmekle gelirse(cünüp olursa),o zaman oruç bozulmaz.

  2-Eğer meni dokunmak veya öpmekle veya kucaklamak ile gelirse(cünüp olursa), o zaman oruç bozulur,ancak keffaret gerekmez.

  Kendi kendini cünüp etmek yani mastürbasyon yapmakta orucu bozar ancak keffaret gerekmez.

  3-Eğer meni,oruç hatırında iken bilerek ve kendi isteği ile cinsel ilşkiye girmek suretiyle gelirse,o zaman hem keffaret hem keffaret lazım gelir.

  Mezi ile vedi'nin çıkmasından dolayı gusül lazım gelmez.Bunların çıkması ile sadece abdest bozulur.
  Bu tür sorular sitenin heryerinde var biraz araştırsanız sormaya gerek duymasınız.

+ Yorum Gönder