+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Çok kötü günler geçiriyorum ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. TheLife
  Üye
  Reklam

  Çok kötü günler geçiriyorum ?

  Reklam

  Çok kötü günler geçiriyorum ? Mumsema Selamun aleyküm, ben çok kötü günler yaşıyorum. Eskiden namazında niyazında bir genç kızdım namazlarımı aksatmazdım. Ama şimdi içimde hep bir huzursuzluk var namaz kılıyorum fakat sanki bir üşengeçlik var hep geciktiriyorum dua ederken içimden gelmiyo neden böyle bilmiyorum. Eskiden her namazdan sonra yarım saat dua ederdim ama şimdi istem dışı böyle oldum. Çok ağlıyorum çok kızıyorum kendime neden böyle oldum diye. Cevabını da bulamıyorum. Tövbe ediyorum bi günah işlemişimdir diye ama yine eski halime dönemiyorum. Bir üşengeçlik var. Aklımı kaçırıcam. Napabilirim bu konuda ? Yardımcı olur musunuz lütfen ?

 2. Misafir

  Cevap: Çok kötü günler geçiriyorum ?


  Reklam


  aynı sorunlar bendede var üstelik sanki pişmanlık duymuyorum gibi geliyor özellikle son 1 yıldır tövbe ediyorum ama samimi değil sanki bu durumda olup kurtulan varmı?

 3. jerusselam
  Devamlı Üye
  islami ortamlara girmenizi tavsiye ederim ilim öğrenmekle sıkıntılarınız geçer.inşeallah

 4. Birkull
  Üye
  Kardesim tamamen seytanin oyunlaridir bunlar vesvese hep vesvese seytan sizi dinden uzaklastiaya calisiyor kanmayin oyun larina bir dernege girebilirsiniz veyahutta ramazan ayindayiz mukabelelere gidebilirsiniz ogrenmenin yasi yoktur ogreniniz kitaplar okumanizi tavsiye ederim romandan ziyade ansiklopedi mealler veya peygamberlerle ilgili kitaplar vardir umarim yardimci olumustur solediklerim Allaha emanet

+ Yorum Gönder