+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Sevgili ile iftar yapmak saçmalık değil mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Merve1992
  Üye
  Reklam

  Sevgili ile iftar yapmak saçmalık değil mi?

  Reklam

  Sevgili ile iftar yapmak saçmalık değil mi? Mumsema Bu gün arkadaş ortamında bu konuşuldu ben saçma buldum onlarda sevgilimle iftar yapıyorsam orucumu açıyorsam ne sakıncası var bunda falan dediler bazılarıda hak verdiler bende bu durumu size sormak istedim

 2. @hmet
  Üye

  Cevap: Sevgili ile iftar yapmak saçmalık değil mi?


  Reklam


  Bırakın ramazan ayını, diğer zamanlarda da nikahsız biri ile olmak saçmalık ve günah

 3. jerusselam
  Devamlı Üye
  orucun farzını yerine gelmiştir ama sevabı bitirmiştir oruç tutmak sadece aç kalmak değil haramlardan kaçınmaktır.

  şeytan zincirlenmiştir ama her yere tohum bırakıştır şeytanın veliahtı dır bunlar.

 4. ardaphilly
  Üye
  Sahi sizin bekarken de hic bayan arkadasin da mi olmadi? Vay sizin halinize. Arkadasim islamiyet haremlik selamliktan cok ote bisey .Biz erkekler nefislerimiz zayif diye toplumda daha buyuk sikintilar yasaniyo. Flort olmazssa arkadaslik olmassa insan insani nasil taniyicak? Tecavuzculerin tacizcilerin gecmislerine, bakmak lazim Kaci nin kac kiz arkadadi Olmus diye kesin bi iliski vardir. Ben ne Kur'an da yazanlari inkar ediyorum nede baska bisey ama arkadasligin yoldasligin nesi kotu ortada zina olmadikca.sevmeyi demi bilmiyoruz biz.

 5. umutlucan
  Sadece ALLAH'a kul olun
  Sahi sizin bekarken de hic bayan arkadasin da mi olmadi? Vay sizin halinize. Arkadasim islamiyet haremlik selamliktan cok ote bisey .Biz erkekler nefislerimiz zayif diye toplumda daha buyuk sikintilar yasaniyo. Flort olmazssa arkadaslik olmassa insan insani nasil taniyicak? Tecavuzculerin tacizcilerin gecmislerine, bakmak lazim Kaci nin kac kiz arkadadi Olmus diye kesin bi iliski vardir. Ben ne Kur'an da yazanlari inkar ediyorum nede baska bisey ama arkadasligin yoldasligin nesi kotu ortada zina olmadikca.sevmeyi demi bilmiyoruz biz
  islamın kuralları vardır bunlardan taviz verilmez haram sa haramdır. iyi niyet ve yahut kötü niyet aranmaz.
  Herkesn kendi yaşayısı kendine .

 6. jerusselam
  Devamlı Üye
  ardaphilly sen başkalarının namusuna arkaşlığı ve yoldaşlığı iyi birşey görüyorsan kendi namusuna aynı şeyler yapılırsa hoş bulurmusun.

+ Yorum Gönder