+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İşten çıkarılan kişi bize sorumluluk ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. sivas58
  Üye
  Reklam

  İşten çıkarılan kişi bize sorumluluk ?

  Reklam

  İşten çıkarılan kişi bize sorumluluk ? Mumsema patron olan biri , kisiye su kisiyi isten cikaricam onun yerine seni ise alicam derse bizde kabul edersek bize gunahi var midir ?

 2. jerusselam
  Devamlı Üye

  Cevap: Isten cikarilan kisi bize sorumluluk ?


  Reklam


  eğer vicdanın bunu kabul ediyorsa birşey diyemem ben senin yerine olsam kabul etmem çünkü vicdanım buna el vermez.

 3. sivas58
  Üye
  Sorumluluk patronun degilmidir istedigi isciyi alir istedigi isciyi cikarir ben sadece isciyim yani patron memnun degildir veya daha iyi isci bulmustur cikariyordur ama isci sadece basvuru yapar ise girer yani simdi burda o kisiyi cikarmasinda ki bizde suc varmidir belki biz girmesek baskasi giricek belkide kimse girmicek bilemessin napmam lazim bu durumda ?

 4. yasemin
  Mum Ve Merhem Olabilmek..
  Ilk yazdiginla son yazdigin birbiriyle örtüşmüyor kardeş. Ikinci dedigin gibiyse durum illa birisi bu ise gircek ama ilk yazdığın daki gibiyse senin icin senin girmen icin birisi ekmeginden olacak . Burda biraz dusunmek lazım

 5. umutlucan
  Sadece ALLAH'a kul olun
  kul hakkına dikkat edelim..

 6. sivas58
  Üye
  Napcam ben simdi ?

 7. ardaphilly
  Üye
  Eger sen bunu bilerek ise giriyorsan bu iste bir sorun var (almanyadan yegenim geliyor ay sonu evi bosalt gibi) ama senin Haberin yoksa sen is basvurunu yaptin patronun takdiri diger arkadasi isten cikardi o patronun takdiri diye dusunuyorum.

 8. sivas58
  Üye
  Ben biliyordum kendi seçimi ben çıkar demedim galiba sıkıntıları varmış elemanla ilgili benide tanıyo diye teklif yaptı.

+ Yorum Gönder