+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İdrarla meni gelir mi ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. rey_146
  Üye
  Reklam

  İdrarla meni gelir mi ?

  Reklam

  İdrarla meni gelir mi ? Mumsema SA dostarım. Durum şöyle. Ben sabah Müstehcen görüntülere baktım. Bakarkende azıcık oynadım. ( mastürbasyon değil sadece şeyimin başını iterek oynadım) sonra tuvalete gittim. İdrarımı yaparken acaba meni idrarla çıkmışmıdır, acaba cünüp oldummu diye vesvese ye kapıldım. Öyle meni çıkacak şekilde oynamadım. Sadece 10-15 defa iterek oynadım. Idrar yaparkende öyle sertleşmemişti. Şu an psikolojik durum çökmüş durumda kimseye de soramıyorum. Allah sizden Razı olsun. Siz olmasanız kime sorucğımı bilemiyorum. idrar yaptıktan sonra penisimin içini elledim. Yapışkan olmayan bir Sıvı vardı. Yardım edin meni çıkmışmıdır idrarla birlikte ?

 2. @hmet
  Üye

  Cevap: Idrarla meni gelir mi ?


  Reklam


  1- Müstehcen şeyler izleme şu mübarek ramazan arefesinde
  2- Bu durumu abartmanın anlamı yok psikolojini bozma yıkan
  3- Meninin nasıl çıktığını biliyorsan vesvese yapmanın alemi yok. Meni fışkırarak çıkar ve zevk verir.

 3. rey_146
  Üye
  Abim işte bilmiyorum. Idrar yaparken geldi aklıma. Aslında yaparken zevk almadım ama korktum.
  Acaba meni idrarla çıkmışmıdır diye. Yani idrarla gelmez mi diyorsun. Şunu biliyorum. Mastürbasyon yapınca kalan meninin idrar yoluyla dışarı atılıyor bunu biliyorum. Soru 2 : meni idrarla karışık çıkınca yapışkan ve kaygan gibi bir sıvı mı çıkar ? Abicim bu sorulara cevap ver rahatlayım. Aslında biraz rahatladım ama tam değil.

 4. HamzaAdam
  Devamlı Üye
  Şüphenin sonu gelmez,senin merak ettiğin asıl soru şu ben cünup mu oldum, senin böyle olman için sana şunu sormak lazım sen istimna ederken orgazm haline geçtin mi? Geçmediysen sorun yok.

 5. HamzaAdam
  Devamlı Üye
  Anlattığına bakılırsa öyle bir şey yok, cünup olman için meni şehvetle yerinden ayrılacak ve fışkırarak dışarı çıkacak, hüküm bu. Şüphe etmene gerek yok.

 6. rey_146
  Üye
  Orgazm olunca cinsel organ kalkar ve sertleşir. Öyle bir durum yok. Yani sertleşme yoktu. Zaten sertleşince kalkınca hafif bir oynama ile meni gelir zaten. Idrarımı yaparken sertleşmedi,kalkmadı

 7. HamzaAdam
  Devamlı Üye
  Oynamaya başladıktan sonra cinsel organ kalkar setleşir ve biraz daha oynarsan, o zaman orgazm haline geçersin, yani şehvetle boşalmaya başlarsın, orgazm ve boşalma aynı şeydir zaten. Organla oynarken kalksada setleşsede önemi yok, önemli olan oynarken boşalmadır. Boşalma olunca cünup olursun. Sen zaten kendini biliyorsun, tamam artık şüphelenmeye gerek yok.

 8. Misafir
  Resimlere bakıyordu biraz kalktı organım sonra isemeye gittim acaba meni mi geldi diye endişeleniyorum ama hiç cekmedim ve ellemedim

+ Yorum Gönder
meni cikmasa