+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Rabbim herkese kendi denginde eş nasip eder mi ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. dogan23
  Üye
  Reklam

  Rabbim herkese kendi denginde eş nasip eder mi ?

  Reklam

  Rabbim herkese kendi denginde eş nasip eder mi ? Mumsema bir konu hakkında çok merak ettiğim bir konu var ben 21 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı çevremde ne kadar arkadaşım varsa hemen hemen hepsinin var ve çoğu zina yapıyor ve yapmaya devam ediyorlar hiç geleceklerini ve ileride evleneceklerini düşünmüyorlar ben zinadan uzak duruyorum ve bir müslüman olarak kendime yakıştırmıyorum eğer ileride bir gün Allah nasip ederse ve evlenirsem kendim gibi zina etmemiş birini nasip eder mi ? çok sitede araştırma yaptım fakat bulamadım bu konu beni çok düşündürüyor ve üzüyor çevremde yaşanılanları gördükçe birde sevgilinin olmamasında hayır var mıdır bu konuda da kendimi çok sıkıyorum ve üzülüyorum birde evlilik kader mi yoksa irade mi ?

 2. mustafa09
  Emekli

  Cevap: Rabbim herkese kendi denginde eş nasip eder mi ?


  Reklam


  aynı sorun bendede var 20 yasımda olmama rağmen hala sev yok olmasında zaten butun gun pc basında geciyorum sirf zina ve pis şeyler yapmayım diye ama rabbim bize mukemmel eş gonderceğine inaniyorum.

+ Yorum Gönder
allah herkese eş nasip eder mi