+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden ALLAH suriye ye filistine bu zalimlik yapanlara neden bela yağdırmıyor Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Merve1992
  Üye
  Reklam

  ALLAH suriye ye filistine bu zalimlik yapanlara neden bela yağdırmıyor

  Reklam

  ALLAH suriye ye filistine bu zalimlik yapanlara neden bela yağdırmıyor Mumsema Haşa hesap sormak haddimize değil ama bazen anlayamıyorum gerçekten o kadar çoluk çocuk kadın katlediliyor tecavüze ugruyorlar adeta mal gibi satılıyorlar babaları dedeleri yaşındaki insanlara satılıyorlar zulüm hat safada israile bir felaket geldiğini hiç duymadım bu insanlara üzülüyorum bu düşüncelerim den dolayı isyana giriyorum sanki ama elimde değil

 2. İbnî_Roza
  Üye

  Cevap: ALLAH suriye ye filistine bu zalimlik yapanlara neden bela yağdırmıyor


  Reklam


  Değerli hanım kardeşim dediğin gibi Allah'ın hikmetinden sual olunmaz o önceden her şeyi kararlaştırmıştır şüphesizki o herşeyi bilendir elbet bir bildiği vardır.

  Eğer kardeşim kalbinde bir şüphe varsa Efendimiz aleyhisselatu vesselam'ın Mekke'de işkence görmesine rağmen Allah onlara toptan bir azap göndermediğini biliyorsun değil mi? . Ne oldu onlara sonra peki hepsi Müslüman oldu değil mi? Şimdi düşün demekki onlar Bir çok olay yaşadıktan sonra İslâmı anlayabilmişler demekki Allah onlara rahmet etmiş.

  Şimdi gelelim Suriye ve Filistine. Şuan Suriye ve Filistin büyük bir imtihan içinde Allah onları bu olaylar ile onları sınıyor. İnşallah bu büyük imtihandan alınlarının akıyla geçer.
  Vesselam....

+ Yorum Gönder