+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Akıldan geçen kötü şeyler vesvesemidir yoksa bi Obsesif - Kompulsif Bozukluk mudur Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. gençlik19966
  Üye
  Reklam

  Akıldan geçen kötü şeyler vesvesemidir yoksa bi Obsesif - Kompulsif Bozukluk mudur

  Reklam

  Akıldan geçen kötü şeyler vesvesemidir yoksa bi Obsesif - Kompulsif Bozukluk mudur Mumsema tövbe edemiyorum aklımdan kötü şeyler geçiyo bu bir vesvesemi yoksa Obsesif - Kompulsif Bozukluk mu vesvesenin imana zarar vermedigi gibi Obsesif - Kompulsif Bozukluk hastalıktan sorumlu olurmuyuz ?

 2. yasemin
  Mum Ve Merhem Olabilmek..

  Cevap: Akıldan geçen kötü şeyler vesvesemidir yoksa bi Obsesif - Kompulsif Bozukluk mudur


  Reklam


  Edersin kardeşim . Devamlı aynı şeyi düşündüğün için orda takılı kaldın . Şuanda farz olan ibadet lerini yerine getir. Asla vazgeçme. Hepsi vesvese. Sen korktukca - korktuğun herneyse şeytan bunu iyi bilir - ve devamlı zihnine korktuğunu kendini kötü hissettiğin durumu getirir. Korku insanın şuurunu kapatır ve saglikli düşünemez. Allah la irtibatini keser Sen imanlisin, şeytanın senle uğraşmasina izin verme. Başka şeylerle uğraş. Gecicek , geçeceğine inan. Bu sadece bir süreç. Senin ki vesvese , doktora gitsen dini vesvese yani OKB diyecek. Ama kendini gerçekten karşı konulmaz derecede rahatsız hissediyorsan , doktora git . Dua ile

 3. gençlik19966
  Üye
  Allah razı olsun yardımlarınız için yarın gidiyorum inşAllah dindar Psikiyatriste hadi Allaha emaneet olun

+ Yorum Gönder