+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Devamlı zina etmek dinden çıkarmaz mı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. solmira
  Üye
  Reklam

  Devamlı zina etmek dinden çıkarmaz mı?

  Reklam

  Devamlı zina etmek dinden çıkarmaz mı? Mumsema Merhaba ben birşey sormak istiyorum bi tanıdığım var bu kişi yıllar dır zina eden bir kız onunla konuştuğumda bunu yapmadan en fazla 1 hafta dura bilirim dedi yapma dediğimizde de umursamayan biri oluyor bi arkadaş evlilik öncesi beraberlige karşı misiniz dedi oda yapıyorum yaparım da diyor ama bu insan yeri geliyor ALLAH herkese hakettiği eşi verir diyor bu şekilde zina yı rahat yaşayınca müslüman değil sandım ama bu insan yıllar dır bunu yapıyor diye imanı na zarar gelmiş olmuyor mu?

 2. yasemin
  Mum Ve Merhem Olabilmek..

  Cevap: Devamlı zina etmek dinden çıkarmaz mı?


  Reklam


  Bu kişiden geçendede bahsettin sanırım . Soruyu arkadaşın yöneltse anlayacağım da zaten umursamadigini kendinde söylemişsin. Bu konu seni neden bu kadar ilgilendiriyor ? Herkes kendinden mesul , her koyun kendi bacağından asılır. Başkalarının hayatını tecessus etmekten vazgeç , kendinle ilgili kafana takilanlar varsa onları çözümlemeye çalış.

+ Yorum Gönder