Konusunu Oylayın.: Devamlı zina etmek dinden çıkarmaz mı?

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Devamlı zina etmek dinden çıkarmaz mı?
 1. 17.Mayıs.2015, 01:01
  1
  solmira
  Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 08.Mayıs.2015
  Üye No: 106071
  Mesaj Sayısı: 22
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 1

  Devamlı zina etmek dinden çıkarmaz mı?


  Devamlı zina etmek dinden çıkarmaz mı? Mumsema Merhaba ben birşey sormak istiyorum bi tanıdığım var bu kişi yıllar dır zina eden bir kız onunla konuştuğumda bunu yapmadan en fazla 1 hafta dura bilirim dedi yapma dediğimizde de umursamayan biri oluyor bi arkadaş evlilik öncesi beraberlige karşı misiniz dedi oda yapıyorum yaparım da diyor ama bu insan yeri geliyor ALLAH herkese hakettiği eşi verir diyor bu şekilde zina yı rahat yaşayınca müslüman değil sandım ama bu insan yıllar dır bunu yapıyor diye imanı na zarar gelmiş olmuyor mu?


 2. 17.Mayıs.2015, 01:01
  1
  solmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üye  Merhaba ben birşey sormak istiyorum bi tanıdığım var bu kişi yıllar dır zina eden bir kız onunla konuştuğumda bunu yapmadan en fazla 1 hafta dura bilirim dedi yapma dediğimizde de umursamayan biri oluyor bi arkadaş evlilik öncesi beraberlige karşı misiniz dedi oda yapıyorum yaparım da diyor ama bu insan yeri geliyor ALLAH herkese hakettiği eşi verir diyor bu şekilde zina yı rahat yaşayınca müslüman değil sandım ama bu insan yıllar dır bunu yapıyor diye imanı na zarar gelmiş olmuyor mu?

 3. 17.Mayıs.2015, 01:46
  2
  yasemin
  Mum Ve Merhem Olabilmek..

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 18.Eylül.2014
  Üye No: 104691
  Mesaj Sayısı: 1,409
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 15
  Bulunduğu yer: Allah'ıma Seferdeyim..

  Cevap: Devamlı zina etmek dinden çıkarmaz mı?
  Bu kişiden geçendede bahsettin sanırım . Soruyu arkadaşın yöneltse anlayacağım da zaten umursamadigini kendinde söylemişsin. Bu konu seni neden bu kadar ilgilendiriyor ? Herkes kendinden mesul , her koyun kendi bacağından asılır. Başkalarının hayatını tecessus etmekten vazgeç , kendinle ilgili kafana takilanlar varsa onları çözümlemeye çalış.


 4. 17.Mayıs.2015, 01:46
  2
  Mum Ve Merhem Olabilmek..  Bu kişiden geçendede bahsettin sanırım . Soruyu arkadaşın yöneltse anlayacağım da zaten umursamadigini kendinde söylemişsin. Bu konu seni neden bu kadar ilgilendiriyor ? Herkes kendinden mesul , her koyun kendi bacağından asılır. Başkalarının hayatını tecessus etmekten vazgeç , kendinle ilgili kafana takilanlar varsa onları çözümlemeye çalış.
+ Yorum Gönder