+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Evde kaybolan şeyler Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ComesWithRain
  Üye
  Reklam

  Evde kaybolan şeyler

  Reklam

  Evde kaybolan şeyler Mumsema Selamun aleykum,

  Birkaç zamandır canımı sıkan bir olay var. Evden mütemadiyen para eksiliyor. Bir iki ay önce elime tek kağıt banknot olarak 500 euro geçmişti. Uzun süre cebimde taşıdım, sonra kaybetmeyeyim diye evde bıraktım. Bir kutuya koyduğumu hatırlıyorum. Lazım oldu, açtığımda yoktu. Yanlış hatırlıyorumdur, masada bırakmışımdır cam açılmıştır uçmuştur vs diye geçiştirdim.

  Ama hafta sonunda başıma gelen şey tam kör gözüne parmağın oldu. Bir abi bana 1600 lira para emanet etti. Kurbanı varmış, ortak bir tanıdığımıza iletmemi istedi. Peyderpey birkaç seferde verdiği için perşembe günü saydım. 1600 idi. Evde hanımın süs için kenara koyduğu bir bardak vardı. Rulo yaptım içine sıkıştırdım. Hanıma da söyledim, kurban parasıdır bizim değildir diye.

  Cuma günü elime 2000 lira civarı bir para geçti. Sayarak aldım, cebime koydum. Cebimde de 100 vardı toplam 2100 etti. Parayı cebimden çıkarmadım. Eminim. Cumartesi günü cebimdeki parayı kontrol ettim. 1700 çıktı. Eve benden başka giren, bizden başka çıkan yok. Bunun üzerine de emanet parayı saydım, 800 çıktı. Yarısı yok. Hanımı sıkarladım, yemin billah ediyor almamış. Kim aldıysa Allah belasını versin diyorum, lanet okuyorum, amin diyor. Alsa da aile bütçesinin tamamını alacak değil zaten.

  24 saat içinde 1200 lira kayıp. Sanki biri benim üzerimden kendini maaşa bağlamış. Evde namaz kılınıyor, cin mektubu asılı, içeri besmelesiz selamsız girmiyorum.

  Ne yapsam bilmiyorum.

  Selamlar

 2. @hmet
  Üye

  Cevap: Evde kaybolan şeyler


  Reklam


  Eve gizli kamera koy yine para bırak, iki ayaklı cin kendini ele verecektir.

+ Yorum Gönder
cebimden para eksiliyor