+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Yaratıcının Allah oldugundan nasıl emin oluyorsunuz yani yaratıcının kimliginden belki başkasıdır ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. cemcemal
  Üye
  Reklam

  Yaratıcının Allah oldugundan nasıl emin oluyorsunuz yani yaratıcının kimliginden belki başkasıdır ?

  Reklam

  Yaratıcının Allah oldugundan nasıl emin oluyorsunuz yani yaratıcının kimliginden belki başkasıdır ? Mumsema Yani herşeyin bir yaratıcısı var fakat kimliginden kimin kesin olarak yarattıgından nasıl emin oluyorsunuz ya başkasıysa kimligini nasıl kesin bilebiliyorsunuz ?

 2. yasemin
  Mum Ve Merhem Olabilmek..

  Cevap: Yaratıcının Allah oldugundan nasıl emin oluyorsunuz yani yaratıcının kimliginden belki başkas


  Reklam


  Bizde belkilere yer yok, şeksiz şüphesiz Kuranımıza ve sünnetimize iman etmişiz . Tüm yolların Ona çıktığı bir nizamda ve düzende asıl senin , Allahtan başka yaratıcının olabileceği düşüncesine kapılman düşündürücü.

 3. @hmet
  Üye
  Yeryüzündeki 7 milyarın 90'ı Allaha iman eder.

  Müslümanlar, Hıristiyanlar, Yahudiler ve hatta putperestler....

  Yaratıcı Ancak Allah'tır 4. Misafir
  Hz. Muhammed in hayatını ayrıntılı bir şekilde araştırırsan anlarsın . Mesela onun hakkında 1000 sayfalık hayatını anlatan kitaplar var , al oku. İnternetten oku , videoları izle , diğer peygamberleride araştır . Ardından Kuran ı ayrıntılı bir şekilde anlayarak oku , manalarını oku , tefsirlerine bak . Bunları yaparsan zaten hiç şüphesiz Allah ' ın yaratıcımız olduğunu anlayacaksın .

+ Yorum Gönder