+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Allah'ın hakkı 3 tür Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1stwarrior
  Devamlı Üye
  Reklam

  Allah'ın hakkı 3 tür

  Reklam

  Allah'ın hakkı 3 tür Mumsema Arkadaşlar Allah'ın hakkı 3 tür ne oluyor tam olarak . 3 şansımız var anlamına mı geliyor yoksa 3. den sonra 4. artık olmaz anlamına mı geliyor ? 3. mü son 4. ve sonrakiler mi yani ? Sadece anlamını merak ettim ondan soruyorum .

 2. AmiralBristol
  Devamlı Üye

  Cevap: Allah'ın hakkı 3 tür


  Reklam


  Hertürlü noksanlıklardan uzak olan Yüce Allah'a yapılan bir iftiradır bu söz.
  Biz müslümanlara düşen Allah'ı tesbih etmektir.Allah’ı O’na yakışmayan şeylerden uzak tutmak, Allah’ı yüceltmek, O’nun her türlü kemal sıfatlarla donanmış olduğunu iyi kavramak ve bunu her vesile ile yüksek sesle söylemek Allah'a kul olan her insanın üstüne düşen bir görevdir.

  Kusursuzluk sadece Allah'a mahsusdur.
  Doğrusunu en iyi bilen Allah'tır.
  Sevgi,saygı ve muhabbetle.
  Alllah'a emanet olunuz.

 3. yasemin
  Mum Ve Merhem Olabilmek..
  Allahın hakkı denen mevzu gerçekten olsaydı emin ol ki bu hayatta yaşayan hiç kimse kalmazdı , hepimizin başına türlüsüyle belalar ve felaketler gelirdi . Gerçek olsa idi kimbilir kaç defalarca 3ü geçmişizdir .Bu bir hurafedir , Allahın hakkı ve yardımı bitmez yeterki Onunla ol

 4. yusuf_y
  Üye
  Allahın hakkı üçtür sözü doğru değildir. Sanki Allah bir insana üç defa hak veriyormuş gibi bir anlam çıkmaktadır. Bununla beraber bu sözü bilinçli olarak kullanmayan kişi inşallah mesul olmaz.

+ Yorum Gönder
allahın hakkı 3 tür ne demek,  allahin hakki üçtür ne demek,  Allahin hakki uctur demek gunah mi