+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Eşim allaha,kitaba,peygambere herkese küfür ediyor.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. düsünceliii
  Üye
  Reklam

  Eşim allaha,kitaba,peygambere herkese küfür ediyor..

  Reklam

  Eşim allaha,kitaba,peygambere herkese küfür ediyor.. Mumsema Selamün aleyküm arkadaşlar Başlıkta belirttiğim gibi Eşim Sinirlendiğinde Allaha,kitaba,Peygambere aklına kim gelirse küfür ediyor ne yapmam gerek (Teşekkürler)..

 2. halilcan
  Devamlı Üye

  Cevap: Eşim allaha,kitaba,peygambere herkese küfür ediyor..


  Reklam


  Ve aleyküm selam
  Adanalılar küfrederkende bu tarz küfrediyormuş ama başka şeyi kastediyormuş galiba o konuları bilemiycem ama bizim bildigimiz manada küfrediyorsa eşiniz dinden çıktığı için zaten Allah katında sizin evliliğiniz bitmiş durumda. Eşiniz tövbe edip kelime-i şehadet getirmesi ve tekrar dini nikah kıymanız lazım. Mesela şu an eşiniz dediginiz adamla ilişkiye girseniz zina olur cünkü artık 2 yabancı kişisiniz. Durumunuz çok ciddi, güvenilir birinden bilgi alın ve yardım isteyin bu konuda. Bu konuları eşim dediğiniz adama anlatın ve eşiniz inançlı biri mi öğrenin zaten islamı umursamıyorsa evlenemezsiniz ! Dinsizlerle evlenmek haram, üstelik evlenirim diyen dinden çıkar.

+ Yorum Gönder
eşim allaha küfür ediyor,  eşim allaha küfür ediyor ne yapmalıyım