+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Rüyam hakkında yorumunuzu bekliyorum lutfen Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. orhanalanya21
  Üye
  Reklam

  Rüyam hakkında yorumunuzu bekliyorum lutfen

  Reklam

  Rüyam hakkında yorumunuzu bekliyorum lutfen Mumsema Selamunaleykum kardeslerim ben bir rüya gördüm 1 hafta önce anlatacak birisini bulamadim ben rüyamda karanlık bir depoda müze gibi ama küçük bir odada tanimadigim kişilerle birlikte tarihi eşyalara bakarken yüksekçe bir sehpa üzerinde tarihteki ilk el yazma arapça kuran olarak anlattiklari yeşil kapakli büyükçe bir kurani kerim vardi insanlar uzaklaşmaya başlayınca kurani kerim in üzerinde beyaz bir isik belirdi ve sayfalarini açmaya basladigimda tüm yazilar benim anlayip okuyabilecegim dile dönmeye basladi bunu diğerlerine haber vermeye calistim o anda yazilarin çevirisi durdu ve uyandim.şimdiden allah razi olsun cevabinizi bekleyecegim

 2. @hmet
  Üye

  Cevap: Rüyam hakkında yorumunuzu bekliyorum lutfen


  Reklam


  Rüya çok güzel maşallah
  Rüyada kuranı kerim görmek, rüya sahibinin hayatta her daim hayırların en güzellerini bulmasına, kısmetin açık, şansın da hayat boyunca rüya sahibinden yana olmasına, aile içinde büyük ve kötü hastalıklar yaşanmamasına, uzun bir ömre, rızkın hiç eksik olmamasına, yapılan hayır işleri ve sevaplar nedeni ile Allah’ın lütuflarına ermesine delalet eder. Rüyasında kuranı kerim gören kişinin yüzü hep gülecek, işleri de her zaman yolunda gidecektir. Bu kişi için Allah katında makbul ve kalbi temiz olduğu yorumu yapılır ve bu rüyayı da herkes göremeyeceği için saflığı sayesinde gördüğü şeklinde değerlendirilir. Rüyada kuranı kerim bazen de rüya sahibi için yeşillikler ve kuş sesleri içinde, kedicikler, köpekcikler arasında geçirilecek doğal ve huzurlu bir yaşama tabir edilir.


+ Yorum Gönder