+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Düşündükçe bunalıma giriyorum ? Kafamdan atamıyorum öfkemden uyuyamıyorum ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Ustad
  Üye
  Reklam

  Düşündükçe bunalıma giriyorum ? Kafamdan atamıyorum öfkemden uyuyamıyorum ?

  Reklam

  Düşündükçe bunalıma giriyorum ? Kafamdan atamıyorum öfkemden uyuyamıyorum ? Mumsema Üç gün önce akşam evden kavga edip çıkmıştım otogara gittim hava soğuktu otogar da zaman geçiriyordum sabah evime gidecektim dışarı sigara içmeye çıktım adamın biri geldi işte ne yapıyorsun yolculuk nereye falan dedi dedim işte evde kavga ettim buraya geldim yaşlıydı adam gel bir çay içelim dedi çay içtik bende uykuluydum moralim bozuktu kafam yerinde değildi işte istiyorsan gel bize gidelim yarın gidersin evine dedi istiyorsan otele götürüyüm dedi çekiniyorsan yok amca dedim o ara düşünemedim istiyorsan hamama gidelim senle dedi yok dedim kafam yerinde değildi zaten moralim bozuktu kötü bir şey düşünmedim sonra yeniden bekleme yerine gittik işte konuşuyorduk böyle bir sarıldı elini bacama koydu işte üzülme ailen onlar senin kavga olur falan dedi elimi tuttu ellerinde baya küçükmüş dedi üşümüş ellerin dedi o an jeton düştü benim ayağa kalktım sinirli bir şekilde sonra adam neyse benim yukarıda bir işim var dedi gitti. şu an bu olayı düşünüp duruyorum içim içimi yiyor kafam yerinde değildi şimdi olsaydı öldürürdüm. Sizce ben mi çok büyütüyorum olayı? Bu arada 19 yaşındayım. Okuyan yorum yapan herkes den ALLAH (c.c) Razı olsun .

 2. Misafir

  Cevap: Düşündükçe bunalıma giriyorum ? Kafamdan atamıyorum öfkemden uyuyamıyorum ?


  Reklam


  kardes bence buyutme olayi .bos ver.

 3. @hmet
  Üye
  Her şeyi kötüye yormamak gerekir ama uyanık olmakta da yarar var.
  Kim olduğunu bilemediğiniz kişilerle ne bir yere gidin ne bir şey için

 4. yasemin
  Mum Ve Merhem Olabilmek..
  Neticede gitmemişsin , senin için bir tecrübe olmuş . Adamın niyetinin ne olduğunu Allah bilir ama yapılmış kesinleşmiş bir eylem yok ortada . Bunu kafana takmanın önemi yok, varsayım üzerinden gidiyorsun . Geçmiş gitmiş , büyütmene hiç gerek yok

+ Yorum Gönder