+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İstiharede Görülen Siyan ve Kırmızı. Önemli! Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. SpecialisTEX
  Üye
  Reklam

  İstiharede Görülen Siyan ve Kırmızı. Önemli!

  Reklam

  İstiharede Görülen Siyan ve Kırmızı. Önemli! Mumsema Selamun Aleykum!

  Akraba vasıtasıyla tanışdığımız ailenin kızıyla görüşmeye başladım. 3-4 defa görüştükten sonra ortada hiçbir problem yokken istihare konusu açıldı ve istihare ile kontrol edelim dedik. Ben istihareye yattım hiçbirşey görmedim. Kendisi istihareye yattı ve heryerin simsiyah olduğunu ve kırmızı eşarp taktığını görmüş. Aslında biliyorum şerre işaret olduğunu ama yinede bir sormak istedim. Bu durumda helalleşmemiz mi gerekiyor?

  Aslında birazda bilinçaltını merak ediyorum. Kendisi sürekli ben olumsuz çıkacak biliyorum hissediyorum diye düşünerek yattı istihareye. Acaba 7 defa peşpeşe mi yatsa?

 2. @hmet
  Üye

  Cevap: İstiharede Görülen Siyan ve Kırmızı. Önemli!


  Reklam


  Rüyada kırmızı örtü görmek, ilişkisinin iyi olacağına, cömert adama, şöhrete kavuşulacağına, temiz servete, kazançlı iş yapacağına, sevince kavuşulacağına, problemlerden uzak olacağına, işte mertebeye gelineceğine, hayırlı işlere, mutlu yarınlara, hayali kurulan bir eşe yorulur. Bunlarla birlikte sevimsiz vaziyete gelmeye, üzüntü duymaya, çözümü zor bir olayla yüzyüze gelineceğine, iş nedeniyle sıkıntıya, korkuya başına gelmesine delalet eder. Kimi ulemalar şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya sıkıntı sonrasında özlediği iyiliğe, zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu zafere, sıkıntılara göğüs gererek özlediği toplu paraya, umudunu yitirdikten sonra kazandığı refaha işaret eder

 3. SpecialisTEX
  Üye
  Allah Razı Hocam, Siyah renk hakkında bişey diyebilir misiniz? Yani bu durumda görüşmeye devam edebilir miyiz?

  Sayın hocam şu bölümde belirtiğiniz

  '''Bunlarla birlikte sevimsiz vaziyete gelmeye, üzüntü duymaya, çözümü zor bir olayla yüzyüze gelineceğine, iş nedeniyle sıkıntıya, korkuya başına gelmesine delalet eder. Kimi ulemalar şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya sıkıntı sonrasında özlediği iyiliğe, zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu zafere, sıkıntılara göğüs gererek özlediği toplu paraya, umudunu yitirdikten sonra kazandığı refaha işaret eder'''

  ailevi problemler olabilir mi acaba? Babamla 1,5 senedir konuşmuyoruz ve aramız düzelmiyor bir türlü. Bazı beklentilerim var açıkcası onlar yapılmadanda barışmak istemiyorum. Bu hayırlı işte baba olmadan olmayacağı için bunla alakalı sıkıntılar olabileceğini zaten konuşmuştuk. Bu sıkıntıları zaten bekliyorum. En basitinden kız istemeye giderken bile babamın olması gerekiyor ki biz konuşmuyoruz.

+ Yorum Gönder