+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Korkuyorum ne yapmalıyım? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. fqless
  Üye
  Reklam

  Korkuyorum ne yapmalıyım?

  Reklam

  Korkuyorum ne yapmalıyım? Mumsema Merhaba ben çok sıkıntı çekiyorum. Geçen gün peygamber efendimize veya bir peygambere sövmek kul hakkına girdiği için geri dönüşü olmadığın duydum. Böyle birşey yaptımmı diye düşündüm, hatırlamıyorum. Peygamber efendimize kasten sövmedim ve yapmadım ama şimdi de aklıma bu tür sözcükler geliyor. Çok korkuyorum bu sözleri peygamberlere dilimle ve kalbimle tasdikleyerek söylemiyorum ama aklıma geliyor... Peygamberle sövmenin geri dönüşü yok mudur?

 2. Misafir

  Cevap: Korkuyorum


  Reklam


  Kardeş onlar yalniz seytanin vesvesidir.seni kufre sokmak istiyor.sen eger yaptiysan yani bilmiyorsan yine de tevbe et.bende de oyle seyler oluyordu.ben nas suresini okuyordum ve de sunu söylüyordum Ya Allah seytanin serrinden ve vesvesesinden sana siginirim.Insaallah yardimi olucaktir.Allaha emanet kardesim.

 3. yasemin
  Mum Ve Merhem Olabilmek..
  Vesvese o , ben iman ediyorum Allaha ve peygambere , O benim önderimdir , Allahı tanıtandır ibadetlerimi bildirendir v.s. daha fazla olumlama cümleleri ile kendine komut ver seslere kulak verme , tesbih çek , zikir halinde bulun , önemsersen büyür , korkuyorum deme , şeytan desisesi korkuyla gelir , onun sözlerine bi zaman sonra sende inanırsın ve korktuğunu yaşar hale gelirsin , yok öyle birşey bu sözler bana ait değil de , ve düşünme , önemseme , Zikrini ve namazını bırakma , Allahın izniyle hiç birşey olmaz , belki maneviyata uzaksın bu dönem , dönmen için bu tür bi sıkıntı gelmiş olabilir , Allahla ol , hiç birşey olmaz , korkma

+ Yorum Gönder