+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Hic arkadaş ve dostun olmamasi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. kayra
  Emekli
  Reklam

  Hic arkadaş ve dostun olmamasi

  Reklam

  Hic arkadaş ve dostun olmamasi Mumsema hic arkadaş ve dostun olmamasi Allah in takdiri midir ne yasam da olmuyor yada öyle bi insanla karsilasamiyom Allahin takdiri midir

 2. kayra
  Emekli

  Cevap: Hic arkadaş ve dostun olmamasi


  Reklam


  .cevap....

 3. Misafir
  hasbünellah ve niamel vekil ALLAH bize yeter O ne güzel vekildir.

  "benimde arkadaşlarım var ama bana hitap eden biri yok yani etrafım çok kalabalık ama hepsi merhabalık"
  ve doğru yolda olan insanlar hep yalnız kalır ancak Allah onlarla beraberdir.

 4. Hacı Engin
  Üye
  ​Allah cc bize yeter

 5. umutlucan
  Sadece ALLAH'a kul olun
  başınıza gelen her olumsuzlugu ALLAH a havale etmeyin Siz neyin kader neyin taktir oldugunu ögrenememişsiniz. bu kavramların bilenmemesi Bunun en büyük nedeni taklidi imandır.
  Dostunun olmamasını biraz kendinede bağlayabilirsin davranışlar vs uyuşmamak gibi .
  ALLAH sana hayırlı dostlar nasib etsin .

 6. Selman
  Üye
  yalnızlık kötü insanın aklına türlü türlü saçma düşünceler geliyor.ruh sağlığı bozuluyor insanın.en azından benim.çok vesvese oluyor yalnız kalınca.topluma karış arkadaş edinmesen bile.Allah yardımcın olsun.

 7. kayra
  Emekli
  Selman halimdem anlıyor ve umutlucan hiçbir şey bilmeden yorum yapmanın iyi bişey olmadığını sana öğretmemişler galiba sen emin ol ben kendimde çok neden aradım ve hepsi içinde hamleler yaptım. Ve yine emin ol hiç yaşamak istemeyeceğin şeyler yaşadım bu konuda bi daha birisinin kişiliğini bilmeden yorum yapma! @umutlucan

 8. Vezir-i Azam
  Üye
  İyiyle ve sana değer veren insanla dost ol kötüden zaten uzak dur. Sen gönlünü O'na açarsan hüküm O'ndan gelir ve iyi insanlarla ve olaylarla karşılaşırsın.

 9. yasemin
  Mum Ve Merhem Olabilmek..
  Sevgili Kayra , öncelikle şunu söylim , kişilerin fikrine ihtiyaç duyupta bir çok kişinin okuyup yorum yapabilceği bir yere birşeyler yazıyorsun , sonra yazılan yoruma kızıyorsun Hamdolsun hepimiz birşeyler yaşadık , yaşıyoruzda ama şunu bil ki , Allah her şeyi bir sebep üzerine yaratmıştır , Allah daraltmaz herşey programlıdır , ama sen niye yok neden yok dersen bunu sorun haline getirirsen , yani her negatif halinle süreyi uzatırsın . Allaha dayan Onun izniyle , inşAllah seni doğru yola götüren , huzuru bilceğin insanlarla tanışırsın ..


  Sözün özü ; nar tanelerini tek tek kabuğuna yerleştiren Kudret (c.c) , Seni de hangi gönüle yerleştireceğini bilir. . Tasalanma .


+ Yorum Gönder
bi insanin hic arkadaşı yada dostu olmamasinin nedeni nedir,  Hayatta hiç dostunun olmaması,  hiç dostu olmayan insan