+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Boşanmış Olmak Suçmudur? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. İsra-
  Üye
  Reklam

  Boşanmış Olmak Suçmudur?

  Reklam

  Boşanmış Olmak Suçmudur? Mumsema Ben küçük yaşta evlenmiş 3 senedir ayrılmış biriyim. Erkeklerin yaklaşımlarından korktuğum için kimseye evlenip ayrıldığımı söyleyemiyorum. Bir süredir konuştuğum bir çocuk vardı. Onu ilk tanıdığım günden beri ona bişey söylemek istiyorum sana benim için önemli dediğimde. Sen bana bişey söyleme ne olsan razıyım diyordu. Dün en sonunda olmaz artık söylemem lazım dediğimde, ne oldu bakire değil misin dedi? Bende söylemek istediğim öyle bişey değil dedim. Oda bak bakire değilsen sorun etmeyeceğim o yüzden bişey demene gerek yok dedi. Bende hayır ben evlendim ayrıldım. Kaç zamandır bana söyleme dediğin şey buydu dedim. Bir anda anlam veremediğim bir şekilde bana bunu nasıl söylemessin ben seni ilk gördüğüm günden beri seviyorum diyerek bağırdı kızdı ve telefonu kapattı. Daha sonrada hiç aramadı..

  Şaşkınlıklar içindeyim. Ben şimdi ayıp bişey mi yaptım? Evlenmek ayrılmak suç mu? Namusuyla yaşayan biriyim.
  Bakire olmasam kabul edecekken, evlenmiş ayrılmış olmamı nasıl böyle sorun etti. Kendimi yiyorum düşünmekten. Günah mı yani evlenmiş ayrılmış olmam.

 2. @hmet
  Üye

  Cevap: Boşanmış Olmak Suçmudur?


  Reklam


  Evlenip boşanmak suç değil ama tanışıp evlenme niyet ettiğinde dul olduğunu söylemeliydin.
  Erkekler kolay kolay boşanmışı hazmedemez.

 3. Misafir
  Kendisi sana bana bisey soyleme demis sevgili kardesim simdi neden bu sekle girmiski?? Ayrica bakire olmamani kabul edecekken bunu helal yoldan yasamis olmanmi onu rahatsiz etmis. Bence sen böylesine cahil boylesine dengesi olmayan birinden kurtulduguna sevin.

  Saygilarimla.

 4. @hmet
  Üye
  Suç ikisinde.. her neyse
  Sonuçta bu gidiş ikisi için hayırlı değil gibi görünüyor.

  Adam bakire değilsen kabul ediyorum ama dul isen bu iş olmaz demiş... Ahmak işte

 5. yasemin
  Mum Ve Merhem Olabilmek..
  Tabikide suç değil bu durumda sonunuz ne olur muamma ama sana şunu söyleyebilirim ; herkese her özelini anlatmak zorunda değilsin tabi lakin , bundan sonra ileriye yönelik bir insanla karşılaştığın zaman , dürüstlüğünü devreye sok , ne yaşadıysan , sana ne aitse bunu karşındakiyle paylaş, saklama .

+ Yorum Gönder