+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Biyokinezi günah mı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 13
  Misafir
  Reklam

  Cevap: Biyokinezi günah mı?

  Reklam  Cevap: Biyokinezi günah mı? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Biyokinezi günah mı?
  ya arkadaşlar bir şey diyicemgünah olduğu kanıtlanmışmıda yani bilen birine sordunuz mu böyle konuşuyorsunuz yani ancak kendimize zarar veren şeyler haram olur bu biyokineziyi yapan birçok kişi var ben onlarla konuştum sadece göz renginin değiştiğini söylüyorlar bir zararı olmamış.
  benim kafam çok karıştı ya nolur yardım edin

 2. 14
  Misafir

  Cevap: Biyokinezi günah mı?


  Reklam


  yaratılanı ucunu keserek değiştirince sevap oluyo diyosunuz yani ama insana bahşedilmiş zihin gücünü günah diyosunuz ilginç

 3. 15
  Misafir
  Ama ya göz bozukluğu varsa ve bunu tedavi etmek için biyokinezi yapıyorsak?

 4. 16
  mum
  Administrator
  biyokinezi harammıdır?
  göz bozukluğu varsa
  Doktor mutlaka gerekir, başka çare yoktur derse zaten dini sakınca kalmaz.

 5. 17
  fbfrkn60
  Seyirci Üye
  Allah (cc) bu beyni bize kullanmak için vermiş bizde beynimizi kullanıp göz rengimizi değiştiriyoruz zaten başka insana birşey yapmıyoruz sadece göz rengini değiştiriyoruz bence günah değil

 6. 18
  Misafir
  ya bende bişey sormak istiyorum normalde benim gözüm okadar koyu bir renkti ki siyahtan ayırt edilemezdi insanlar göz bebeğimi bile göremezlerdi sonra biyokinezi yaptım 1 -2 defa çok değil yani sonradan gözümün rengi açıldı koyu kahveye döndü korktum bayağa bi sonra töbe ettim ama aklıma takılan şey şu ; eğer biyokinezi günahsa Allah bize neden bu yeteneği versin sonuçta biyokinezi herkezde olmayan psişik bir güç olarak anılır, yani bildiğim kadarıyla herkez yapamaz eğer bu günah bir şey ise Allah yapmamıza izin verirmi bu konuya lütfen bir açıklık getirin günah olur diye korkuyorum defalarca tövbe ettim.

 7. 19
  Misafir
  Bak kardeşim ben tam dört senedir biyokinezi yapıyorum ve işe yarıyor. Bide şu yönden düşün hasta bir insan yaptığında iyileşiyor. Kendini sağlıklı düşünüyor ve işe yarıyor. Ben hep yeşil gözlü olmak istemişimdir ve ben daha buna başlar başlamaz ikinci gün gözlerim yeşil olmaya başladı ki bu müthiş bir şey. Neden günah olsun ki. Sonuçta vücuta zarar vermiyor. Nasıl verebilir ki?

 8. 20
  Misafir
  Ya arkadasar günah falan diyorsunuz ama bu olay senin beynini kullanıp potansiyelini ortaya koymandır. Allah cc. Kuranda da dediği gibi düşünmez misiniz? Ya da oku! Emirlerini verirken acaba neden bahsediyor diye. Allah bize bir beyin vermiş ve onu keşfedip kullanmasini da bize bırakmış. Sonsuz kudret sahibi Rabbim sana verdiği güzellikleri elbette değerlendirmeni isteyecektir. Lutfen bu tür konularda duyarlı olalım eğer Allah size böyle bir yetenek vermise gayet tabii kullanmalisiniz.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12

biyokinezi gunah mi

biyokinezi zararları