+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Kendimi işe yaramaz biri olarak görüyorum ve Namaz ın hakkını veremiyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. StayAway
  Üye
  Reklam

  Kendimi işe yaramaz biri olarak görüyorum ve Namaz ın hakkını veremiyorum

  Reklam

  Kendimi işe yaramaz biri olarak görüyorum ve Namaz ın hakkını veremiyorum Mumsema Ben aslında kendimi çok günahkar hissediyorum kendimi yararsız biri olarak görüyorum bazı şeyler beni ruh olarak çökertti bir kişi beni sevmedi halbuki o kadar çok istedim ki ama olmadı sosyal bi hayatım olmadığı için de sürekli istimla yaptım yaklaşık 6 yıldır bu böyle zaten bedenimede zarar verdiğini biliyorum çok denedim bırakmak içinde ama olmadı para karşılığı ilişkiye giricektim ama son anda döndüm o yoldan namaza başladım ama ne sabah namazına kalkabiliyorum ne de namaz kılarken bi zevk alabiliyorum sanki zorla kiliyormusum gibime geliyor biliyorum şeytan diceksiniz nefis diceksiniz ama bu benden de kaynaklanamaz mı kendimden nefret ediyorum artık o kadar bunaldim ki hayattan ölüm kurtuluş desemde bence ölüm de sadece bi başlangıç aslında

 2. yasemin
  Mum Ve Merhem Olabilmek..

  Cevap: Kendimi işe yaramaz biri olarak görüyorum ve Namaz ın hakkını veremiyorum


  Reklam


  Muhtemelen seni işgal eden bir gunahın var. Hayatını bi muhasebe yap . Sana zarar veren şeylerden uzak dur , nefsinle mücadele halinde ol , tövbe et ve tövbe ettiğin şey her neyse onu birdaha yapmamak üzere sözünde dur. Gayret et . Çabala asla geri dönme .. Unutmaki bu dunyada kaybedenlerin hepsi vazgeçmiş insanlardır . Vazgeçersen kaybedersin . Devam et namaza , senden kaynaklanıyor zaten , nefsin sana ait değil mi ? Nefs değilmi olumsuzlukları önümüze seren ? Sen Allahın yolunda ol da , Mevlam verir inşallahh yakınlığı ve huşuyu ..

+ Yorum Gönder